Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Kilka porad dla sesji weselnych

Kilka porad dla sesji weselnych
W przypadku takiego miasta jak Staszów, warto polecić sesję plenerową w mieście i jego okolicach. Dobrze wykonane zdjęcia na pięknym staszowskim Rynku, w okolicach Ratusza. To piękne tła do zdjęć ślubnych.

Co prawda nie zawsze da się przewidzieć co się wydarzy w tak ruchliwym miejscu, ale może to doprowadzić niespodziewanie do interesujących sytuacji, które zaprocentują niezwykłymi zdjęciami. Oczywiście jeśli w tle znajdzie się coś nieciekawego, fotograf może zawsze zrobić zdjęcie z innej perspektywy lub użyć innego obiektywu i ustawiania ostrości dla rozmycie tła.


Czas odgrywa rolę

Umawiając się na sesję fotograficzną trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Przede zdjęcia ślubne w plenerze w okolicach południa, to bardzo zły pomysł. Światło jest w tym czasie bardzo niekorzystne i fotografie nie wyjdą dobrze. Przy takim słońcu zwykle mrużymy oczy i wyglądamy na zmęczonych. Każdy fotograf to wie, ale nie każdy chce tłumaczyć swoim klientom takie sprawy.


Pogoda może płatać figle

Innym problemem, którego niestety nie da się przewidzieć, jest deszcz, zmora każdej imprezy plenerowej. Deszcz jest jednym z warunków atmosferycznych, których nie da się zaplanować, co najwyżej można obejrzeć prognozę pogody. A jednak, gdy pada, większość dobrych fotografów weselnych jest w stanie poradzić sobie ze zrobieniem świetnej sesji – o ile tylko Młoda Para zgadza się na taki krok. Wiąże się to z ryzykiem zabrudzenia sukni, ale efekty mogą być zdumiewające

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top