Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Kadry przepełnione miłością

Kadry przepełnione miłością
Emocje, wymowne gesty, miłosne spojrzenia i promieniujące z twarzy szczęście- wszystko to sprawia, że ten najważniejszy moment Waszego życia jest tak wyjątkowy. Zatrudniony przez Was fotograf powinien zatrzymać te niesamowite chwile jak najdłużej w Waszej pamięci.

Podczas spotkania z fachowcem poproście o to, aby Wam pokazał dotychczas wykonywane przez siebie zdjęcia ślubne (najlepiej te w plenerze, jeśli również chcecie pozować do tego typu fotografii). Tylko dobra znajomość warsztatu fotografa pozwoli Wam ocenić jego możliwości i temperament. A dobra współpraca z osobą, która będzie odpowiedzialna za przelanie uczuć na fotografie to już połowa sukcesu. Druga połowa leży w Waszych głowach. Jeśli pozbędziecie się stresu i niezdrowych emocji, to wykonane zdjęcia będą wielką pamiątką ślubną.


Utrwalenie ważnych momentów

Fotografia to ulotność chwili, to emocje, przeżycia, które przy odrobinie szczęścia oraz umiejętności można przelać na papier. Fotografia pozwala zatrzymać te chwile, aby móc do nich powracać. Odpowiednia sceneria jeszcze bardziej pokazuje, jak dana chwila jest ważna. Decydując się na sesję ślubną w plenerze młodzi powinni wybrać takie miejsca, które bezpośrednio będą dotyczyć własnych przekonać, zainteresowań, codziennych pasji i marzeń. Dlatego miłośnicy sportu powinni udać się na obiekty sportowe, zakochani w przyrodzie do parku, rezerwatu czy lasu, a fascynaci historią do zabytkowych miejsc.


Skanina - miejsce udanej sesji plenerowej

Ostatnim i zdecydowanie najcenniejszym symbolem Skawiny jest odsłonięty w czerwcu br. pomnik Kazimierza III Wielkiego, autorstwa prof. Czesława Dźwigaja. Usytuowany w parku miejskim, tym samym, do którego król przybywał na polowania, stoi dumnie na postumencie, zwrócony twarzą w kierunku Pałacyku Sokół. Na pewno zdjęcia zrobione właśnie tam będą bardzo ładną pamiątką ślubną, dodającą temu wydarzeniu historycznego wymiaru. Sam kompleks parkowy jest doskonale utrzymany. To miejsce, w którym mieszkańcy najchętniej spędzają wolne chwile. Jest podzielony na dwie równie interesujące części, gdzie również można pokusić się o zrobienie kilku ciekawych fotografii. Do zdjęć można również pozować na tle pięknego pałacyku „Sokół”, który znajduje się w Parku Miejskim.


Wschód także jest piękny

We wschodniej części miasta zwanej Korabniki szczególnie ciekawe są dwa obiekty: stara kamienna wozownia sprzed dwóch stuleci, jedyna pozostałość po niegdysiejszym zajeździe, oraz prześliczny, renesansowy, piętrowy dwór, dźwignięty z ruiny i pieczołowicie, niemałym sumptem odnowiony przez obecnych właścicieli, małżeństwo Ryniaków. W ogrodzie można pozować do zdjęć obok kilkusetletnich drzew - pomników przyrody. Warte zobaczenia są podskawińskie wioski: w Woli Radziszowskiej znajduje się śliczny drewniany kościółek z oryginalną polichromią, w Radziszowie stary dwór Pawlikowskich Dzieduszyckich. Nieopodal również ładny stary kościółek wynurzający się spośród wiekowych lip. Wybór należy do Was. Zdecydujcie się na takie miejsca, w których będziecie czuć się miło i swobodnie.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top