Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jakie buty dla panny młodej?

Jakie buty dla panny młodej?
Każda panna młoda chce w tym szczególnym dniu swojego ślubu wyglądać zjawiskowo. Ponadto dobrze byłoby pomyśleć także o wygodzie. Przecież spędzimy w tym stroju nie tylko cały dzień, ale i całą noc. Musi być zatem wygodny.

Jednym z istotniejszych elementów stroju panny młodej są buty. Poza tym, że muszą być one piękne, to jeszcze muszą dbać o naszą stopę i nie wyrządzać jej krzywdy. Przede wszystkim: kolor. Jeśli wybierasz białą suknię, dopasuj kolor buta do odcienia tkaniny. Oczywiście tak jest, jeśli poruszamy się w jednej gamie kolorystycznej.
 

Wybór odpowiednich butów

Jednak jeśli jesteśmy odważniejsze, możemy poszaleć z kolorem i dobrać buty do koloru bukietu lub innych dominujących dodatków. Kolejno – obcas. Jego wysokość musi być dobrana do dwóch najważniejszych rzeczy. Po pierwsze do tego, na jakiej wysokości czujemy się dobrze. Jeśli na co dzień chodzimy w balerinach, nie porywajmy się na 10 cm szpilki. Musimy czuć się stabilnie.
 

Dopasowanie do wzrostu partnera

Drugim wariantem jest wzrost – nasz i partnera, a w zasadzie różnica między nimi. Jeśli Twój przyszły mąż jest podobnego wzrostu, porzuć myśli o szpilkach, a jeśli jesteś przy nim jak okruszek, wybierz choć niewielkie podwyższenie. Ostatnie – materiał. Buty ślubne mogą być zrobione z syntetyków, skóry lub satyny. Mogą być wyprofilowane przeciętnie, ale mogą też mieć (podobnie jak buty taneczne) gąbkę pod wkładką. Najlepiej poszukać profesjonalnego sklepu. W Lubinie nie brakuje takich miejsc, a największa ich ilość znajduje się w śródmieściu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top