Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jaki upominek wybrać dla Pary Młodej?

Jaki upominek wybrać dla Pary Młodej?
Jaki prezent ślubny wybrać? Co zrobić, żeby upominek dla Pary Młodej był jednocześnie wdzięczny, oryginalny, ale i nie przekroczył Twojego budżetu? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym wybór prezentu przestanie być stresującym wyzwaniem.

Oryginalne prezenty ślubne  –  nasza subiektywna lista

Upominki na ślub często spędzają sen z powiek gościom, dlatego chcemy pomóc Ci w wyborze.

  • Pierwszy i najlepszy prezent z okazji ślubu to dokładnie to, co zażyczyła sobie dana para w zaproszeniu  –  bardzo często zdarza się, że w wiadomości proszą Cię o konkretne rzeczy do domu, karmę dla zwierząt na charytatywną zbiórkę czy też przekazanie wybranej kwoty na jakąś Fundację zamiast na prezent. Uszanuj ich wolę i kieruj się tym, co naprawdę ich ucieszy.

Jeśli jednak na zaproszeniu nie znajdziesz żadnej informacji, oto nasze propozycje:

  • Kursy dla dwojga. Jeśli para młoda lubi gotować, podaruj im kurs gotowania dla dwojga. Miłośnikom sportu zafunduj szkolenie z ciekawego sportu, a parze artystów  –  warsztaty z ceramiki.
  • Przygoda na świeżym powietrzu albo wycieczka na weekend. Lubisz podarowywać doświadczenia? Zorganizuj dla pary młodej wspólną przygodę na świeżym powietrzu, taką jak szalona wspinaczka, jazda kajakiem, nurkowanie, skok na bungee lub lot balonem. To niezapomniane doświadczenie, które będą mogli dzielić razem. Również weekendowe wycieczki w nowe miejsca to fantastyczny pomysł.
  • Personalizowana mapa gwiazd. Kojarzysz piękne, estetyczne plakaty z niebem pełnym jasnych gwiazd? To najczęściej personalizowane mapy gwiazd, które pokazują to, jak wyglądało niebo w momencie ślubu. To romantyczny i unikalny prezent, który będzie przypominał im o szczególnym dniu, jednocześnie ozdabiając wnętrze domu.
  • Sesja zdjęciowa po ślubie. Zarezerwuj dla pary młodej sesję zdjęciową po ślubie. To pozwoli im zachować piękne wspomnienia z młodości, a także nacieszyć sobą jeszcze więcej.
  • Album na zdjęcia. Kup państwu młodym oryginalny album na zdjęcia, a jeszcze lepiej  –  zamów go u lokalnego artysty. Jeśli pozwoli Ci na to budżet, dorzuć do zestawu aparat natychmiastowy, który pozwoli im uwieczniać więcej pięknych chwil.

Dodatek do prezentu ślubnego? Postaw na niezawodne słodkości

Gdy masz już główną część prezentu, pozostaje Ci jeszcze tylko dorzucić do tego coś pysznego, co z pewnością ucieszy parę modą. Czy słodycze na prezent ślubny to dobry pomysł? Jak najbardziej. Taki dodatek do prezentu ślubnego może przybrać na przykład formę słodkich, oryginalnych pralinek w eleganckich formach.

Niektóre zestawy przyjmują kształt cudownie kreatywnego pralinkowego tortu, inne są zamknięte w białym, minimalistycznym opakowaniu. Jeszcze inne pozwalają Ci na zindywidualizowanie prezentu, poprzez dodanie kolorowego (i oczywiście jadalnego) nadruku na kostkach czekolady, na przykład z imionami świętującej pary i datą ich ślubu. 

Nie można też pominąć prawdziwego klasyka wśród czekoladowych prezentów, czyli Chocotelegramu  –  to fantastyczny pomysł na upominek, który wyróżni się wśród innych prezentów na ślub nie tylko formą, lecz także treścią. W słodkich kawałkach czekolady mlecznej, deserowej lub białej możesz zamknąć wybrane słowa i najszczersze życzenia, zachwycając parę młodą swoją pomysłowością i dbałością o szczegóły. Różne rozmiary Czekoladowego Telegramu pozwolą Ci na wyrażenie dokładnie tego, co chcesz.

Wiesz już, jaki prezent z okazji ślubu wybierzesz dla swoich bliskich? Doskonale! Pamiętaj, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, abyście mogli świętować razem ten szczególny dzień. Prezent to tylko przyjemny dodatek.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top