Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jaki strój jest odpowiedni na wesele?

Jaki strój jest odpowiedni na wesele?
Mówiąc o ubiorach ślubnych zazwyczaj skupiamy się na pannie młodej, zastanawiając się przede wszystkim nad suknią, a w dalszej kolejności nad obuwiem oraz dodatkami. Tymczasem „zwykły” gość nie zawsze wie, co powinien na siebie włożyć – zwłaszcza, jeśli nie był na weselu już kilka lat.

Panowie nie powinni mieć większego problemu, gdyż dobrze skrojony, klasyczny garnitur jest odpowiedni na każdą okazję. W o wiele trudniejszej sytuacji są panie. Tutaj potrzeba trochę więcej zachodu. Nie powinno się tego także zostawiać na sam koniec, ponieważ wtedy będzie bardzo nerwowo i może nie byc już czasu na dokładne zakupy.
 

Gdzie na zakupy?

Mieszkanki Częstochowy znajdą jednak kilka miejsc, w których można zaopatrzyć się w weselną kreację. Przede wszystkim: Galeria Jurajska. Znajduje się w niej wiele butików, które oferują szeroki wybór sukienek. Bez problemu kupimy tutaj także dobre buty, torebkę oraz biżuterię. Także w alejach znajdziemy kilka sklepów, które warto odwiedzić – np. DH Pasaż oraz DH Seka. Panie, które chciałyby kupić dobrą garsonkę, powinny udać się np. na plac Daszyńskiego.
 

Poza miastem

Jeśli nie uda Wam się kupić niczego w Częstochowie, można wybrać się za miasto. Prawdziwym odzieżowym zagłębiem są Konopiska, w których znajdziemy szeroki wybór zarówno gotowych ubrań, jak i usługi krawieckie, gdzie można zamówić coś szytego na miarę. Podobnie jest w Przystajni – istnieją tutaj wprawdzie tylko trzy sklepy, jednak oferują one bardzo szeroki wybór dla całej rodziny oraz możliwość uszycia stroju na miarę. Kiedy kupimy sukienkę, należy dobrać do niej odpowiednie dodatki, czyli wygodne buty, torebkę oraz biżuterię. Na ogół wszystko można kupić w jednym sklepie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top