Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jaki prezent ślubny wybrać dla Młodej Pary?

Jaki prezent ślubny wybrać dla Młodej Pary?
Ślub to niezwykły moment w życiu każdego człowieka. Państwo młodzi chcą, żeby to był niezapomniany czas zarówno dla nich, jak i dla uczestników wydarzenia. Jednakże jeśli przychodzi nam kupić dla nich równie pamiętny prezent, to pojawiają się problemy. Zastawy kuchenne to przeżytek, a wręczanie samej gotówki jest bez wyrazu. Z rozwiązaniem przychodzi platforma HypeMe, dzięki której możemy zamówić film od ulubionej gwiazdy dla naszych nowożeńców.

Jak działa HypeMe?

Platforma HypeMe to serwis oferujący usługę umożliwiającą zamówienie dedykowanego i spersonalizowanego wideo od wybranego twórcy. Schemat działania jest bardzo prosty: wybieramy gwiazdę, wysyłamy instrukcję i wskazówki, składamy zamówienie i czekamy na realizację zlecenia. Czas oczekiwania to zazwyczaj od kilkunastu godzin do maksymalnie 7 dni. Świetny pomysł na różnorodne okazje, takie właśnie jak chociażby ślub.

Oferta twórców jest bardzo szeroka. Jest ich kilkadziesiąt, a znaleźć możemy wiele znakomitych osobistości. Zamówienie złożyć można między innymi u prezentera Krzysztofa Ibisza, kulturysty Roberta Burneiki, Fabiana Drzyzgi czy wokalista i lidera Lady Pank, Jana Borysiewicza. Do wyboru, do koloru.

Czym wyróżnia się HypeMe?

HypeMe jest wyjątkowe z punktu widzenia personalizacji i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Albowiem filmy są nagrywane osobiście przez samych aktorów, przez co każdy z tych materiałów jest unikalny i niepodrabialny. Dodatkowo twórcy kierują się naszymi wskazówkami przy tworzeniu video - dzięki czemu możemy zawrzeć w treści to, co tylko chcemy.

Istnieje również możliwość stworzenia filmów marketingowych z udziałem tychże gwiazd. Więcej informacji można uzyskać na głównej stronie platformy po wejściu w zakładkę Hype me for Business. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że każde zlecenie biznesowe jest bezpłatnie i oddzielnie wyceniane.

Ile kosztuje taki film z dedykacją?

Ceny są zróżnicowane - oscylują w przedziale od 20 do 330 złotych. Przykładowo video od wspomnianego wcześniej Krzysztofa Ibisza kosztuje 219,99 zł, a od Roberta Burneiki 154,99 zł. Są również mniej kosztowne opcje, takie jak chociażby 54,99 zł za film dedykowany od Dominika Dąbrowskiego (serial “Lombard nad życie”) czy 32,99 zł za materiał od modelki i prezenterki Karoliny Malinowskiej. Czyli są zarówno opcje drogie, jak i te mniej obciążające portfel.

Dlaczego dedykowany film to świetny pomysł na prezent ślubny?

Jest kilka zalet, które przemawiają za takim rozwiązaniem problemu z wymyśleniem podarunku ślubnego. Po pierwsze, jest to z pewnością idea niszowa i unikalna - młoda para raczej nie dostanie takiego prezentu, a jeśli nawet, to każdy z materiałów jest jedyny w swoim rodzaju. Po drugie, cena nie wydaje się być zbytnio wygórowana. Przecież perfumy ze średniej półki potrafią kosztować 200-300 złotych. Warto dodać, że obecnie na platformie HypeMe można uzyskać 10% rabatu na życzenia ślubne wraz z kodem rabatowym WEDDING10. Dlatego taki wybór jest nie tylko niezapomnianym prezentem ślubnym, ale także ekonomicznie rozsądnym posunięciem. No i kto nie chciałby mieć złożonych życzeń od własnego idola?

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top