Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Ranking 2019

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Ranking 2019
Pierścionki zaręczynowe od setek lat stanowiąc symbol miłości i oddania dwojga ludzi, związany z instytucją zaręczyn. Mężczyzna, który pragnie oświadczyć się swojej wybrane, stoi przed sporym wyzwaniem, związanym z wyborem odpowiedniego pierścionka zaręczynowego. Niestety nie istnieje żadna uniwersalna rada dotycząca wyboru, która sprawdzałaby się we wszystkich możliwych przypadkach.

Wybór idealnego pierścionka zaręczynowego zawsze pozostaje indywidualną kwestią, związaną z osobistymi preferencjami wybranki, możliwościami finansowymi mężczyzny, a także ilością czasu i uwagi, jakie jest on skłonny poświęcić na wybór biżuterii przeznaczonej dla ukochanej. Osobom niezdecydowanym z pomocą przyjść mogą pracownicy salonów i pracowni jubilerskich. Udzielą oni niezbędnych porad i wskazówek, pozwalających na dokonanie wyboru pierścionka. Warto także zapoznać się przed wizytą w salonie jubilerskim z rankingiem, który pokaże, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać oraz jakie ich modele najczęściej wybierane są w 2019 roku.

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe

W rankingach najpopularniejszych pierścionków zaręczynowych w 2019 roku w dalszym ciągu króluje klasy. Najczęściej wybieranymi pozostają pierścionki wykonane ze złota (żółtego lub białego), o klasycznej formie i kształcie. Panowie sięgają po sprawdzone propozycje – złote pierścionki z brylantami, które uwielbia większość kobiet na świecie. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami oferowanymi przez największe sieci sklepów jubilerskich związane są przede wszystkim z wielkością kamienia szlachetnego, a także sposobem jego osadzenia w biżuterii. Istotny jest także kształt (profil) pierścionka oraz wizualny wygląd koszyczka, w którym osadzany jest brylant. W zależności od zasobności portfela wybierać można kamienie szlachetne o większej masie oraz wyższej klasie czystości. Istotne jest także to, aby wybrać pierścionek dobrej próby złota (tj. masy surowca w stopie metalu), co wpływać będzie na jego jakość i długowieczność.

Sprawdź pełny ranking: https://auroria.pl/blog/ranking-pierscionkow-zareczynowych-2019

Gdzie znaleźć najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe?

Jeżeli nie wiemy jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla naszej ukochanej, warto odwiedzić te salony i pracownie jubilerskie, w których liczyć można na fachowe podejście oraz profesjonalną obsługę klienta. Często będą to mniejsze, lokalne pracownie, które nie są nastawione na masową sprzedaż wyrobów jubilerskich. Rozsądnym rozwiązaniem pozostawać też będzie odwiedzenie kilku salonów jubilerskich oraz zapoznanie się z jak największą liczbą pierścionków. Osoby zapracowane, które nie mają czasu na osobistą wizytę w salonie, powinny z kolei skupić się na ofercie sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży pierścionków zaręczynowych. W wielu sytuacjach ich oferta pozostaje szersza, aniżeli w przypadku tradycyjnych salonów. Przed zakupem wybranego modelu warto jednak pojechać choć na chwilę do salonu oraz obejrzeć go na żywo. Zapobiegnie to rozczarowaniom związanym z różnicami w wyglądzie pierścionka na zdjęciach oraz jego rzeczywistym wyglądem.

Więcej pierścionków znajdziesz na: https://auroria.pl/

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top