Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Jaki bukiet ślubny wybrać?

Jaki bukiet ślubny wybrać?
Wybór bukietu ślubnego dla większości kobiet ma bardzo duże znaczenie – i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to najważniejsze kwiaty w życiu każdej z nas. Wybór kwiatów jest ogromny. Bukiet powinien także pasować wystrojem do wyglądu panny młodej.

Prawdziwym krzykiem mody stały się ostatnio bukiety wykonane z różnych kwiatów, ale w tym samym kolorze. Odważne panny młode decydują się aktualnie na buty i kwiaty w tym samym, krzykliwym kolorze – np. pomarańczowym czy fioletowym. Do tego dochodzi często także kwiat wpięty we włosy oraz szarfa, którą przepasana jest suknia ślubna.
 

Inne dekoracje w formie kwiatów

Zazwyczaj wszelkie dekoracje, które przygotowywane są na ich ślub i wesele, czyli zdobiące samochód, którym jedziemy do ślubu, kościół, salę weselną, dobierane są w taki sposób, aby tworzyły harmonijną i spójną całość. W tym celu wybiera się albo te same kwiaty, albo przynajmniej pozostaje się wiernym określonej kolorystyce. Niekoniecznie jest to jeden kolor – często łączy się albo wiele pastelowych barw, albo przeciwnie – dwa kontrastujące ze sobą kolory.
 

Wybór właściwego florysty

Podstawową kwestią jest jednak znalezienie odpowiedniej kwiaciarni bądź florystyki. W Ełku istnieje ich całkiem sporo. Najczęściej polecane przez nowożeńców są m.in.: sukursja, irys, eustoma, stokrotka oraz biała lilia. Warto przejrzeć fora internetowe oraz popytać wśród znajomych, a następnie wybrać się do paru miejsc i zapytać o ofertę oraz cennik. W kwiaciarniach bądź u florystek na pewno będziemy mogli obejrzeć zdjęcia kompozycji, które wcześniej były realizowane. Z pewnością uda Wam się znaleźć coś dla siebie!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top