Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jaką biżuterię założyć na wesele?

Jaką biżuterię założyć na wesele?
Biżuteria jest bardzo ważnym elementem całej stylizacji panny młodej. Może ona dodać elegancji i stanowić kropkę nad przysłowiowym i lub wręcz przeciwnie zepsuć ogólny wygląd. W modzie ślubnej panują oczywiście pewne trendy związane ze ślubną biżuterią, najważniejsze jednak, by młoda kierowała się własnymi upodobaniami i komfortem.

Jaką biżuterię na wesele wybrać?

Na początek należy pamiętać o tym, że nie warto nadmiernie obwieszać się dodatkami. Przy bogato zdobionej sukni często wystarczą delikatne kolczyki lub subtelny naszyjnik. W przypadku skromniejszej kreacji można pokusić się o bardziej przyciągające wzrok błyskotki, np. w postaci bransoletek wysadzanych kamieniami.

Wiele kobiet na co dzień nie nosi biżuterii, ponieważ nie czuje się w niej komfortowo. W takim przypadku nie ma sensu, by zmuszały się one do zakładania jej specjalnie na wesele. Jest to niewątpliwie chwila, w której każda panna młoda chce się czuć najpiękniejsza, nie warto jednak robić tego na siłę. Zamiast klasycznej biżuterii można pokusić się o delikatną broszkę lub piękną ozdobę do włosów, która będzie pełniła rolę biżuterii.

Najtrudniejsze zazwyczaj jest wybranie konkretnego wzoru, by wszystko ze sobą harmonizowało. Często przyszłe żony kupują dodatki na zapas. W efekcie końcowym, tuż przed ślubem okazuje się, że kobieta ma przygotowanych 5 par kolczyków, 3 naszyjniki i 7 bransoletek, jednak nic do siebie nie pasuje. Aby ustrzec się takiej sytuacji, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Jubiler Łyko proponuje swoim klientkom spersonalizowaną biżuterię. Można samodzielnie wybrać wielkość i rodzaj kamieni oraz kruszcu. Kupując taką biżuterię nie ma mowy o jakimkolwiek niedopasowaniu.

Biżuteria na wesele dla wymagających panien młodych

Często dochodzi do sytuacji, kiedy panna młoda od początku do końca wie, jak chce wyglądać w dniu swojego ślubu. Oczami wyobraźni widzi już swoją suknię i wszystkie dodatki. W takim przypadku kreacja zazwyczaj jest szyta u krawcowej. Co jednak zrobić z biżuterią? Rzadko kiedy zdarza się, że w sklepach można dostać dokładnie taki naszyjnik, czy bransoletkę, jakie wymarzyła sobie panna młoda. Na szczęście jest na to rozwiązanie. W salonie jubilerskim Łyko we Wrocławiu można zaprojektować w pełni spersonalizowaną biżuterię, wybierając jej kolor oraz wskazując konkretny wzór i wybrane przez siebie kryształy. Jest to idealne wyjście dla pań, które stawiają na indywidualizm i lubią wyróżniać się oryginalnymi dodatkami spośród tłumu. Dzięki biżuterii w pełni dopasowanej do konkretnej stylizacji każda kobieta będzie czuła się jak gwiazda.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top