Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Jak zorganizować (dosłownie) magiczne wesele?

Jak zorganizować (dosłownie) magiczne wesele?
Jeśli zapytasz młodą parę o to, jakie wesele im się marzy, najczęściej usłyszysz odpowiedź, że magiczne. Znamy sposób na organizację takiego przyjęcia, które dosłownie zaczaruje Twoich gości. Jednym z punktów w jego programie jest pokaz iluzji. To niesłychanie ciekawe widowisko zapewniające doskonałą zabawę osobom w każdym wieku. Dowiedz się więcej o tej weselnej rozrywce.

Przyjęło się już organizowanie wesel według określonego scenariusza. W obawie przed znudzeniem gości angażuje się orkiestrę, wodzireja, DJ-a oraz sztab innych osób, których zadaniem jest uświetnienie imprezy. Między posiłkami, toastami a tańcami znajdzie się także miejsce na artystyczny występ, np. pokaz iluzji Just Edi Show.

Czym jest pokaz iluzji?

Pokaz iluzji to niesłychanie emocjonujące przeżycie. Choć zazwyczaj wzbudza głównie zachwyt i radość, to niejednokrotnie może być również przyczyną wzruszeń. Każdy lubi magię, a w prozie codziennego życia łatwo ją zgubić. Dlatego wesele z udziałem magika to idealna okazja, aby zatrzymać się na moment i pozwolić zabrać do zaczarowanego świata. Dla niektórych jest to okazja do dobrej zabawy, dla innych chwila refleksji nad tym, jak działają prawa fizyki i jak pracuje ludzki umysł.

Pokaz iluzji obejmuje:

  • efekty specjalne,
  • sztuczki karciane,
  • triki ze znikaniem przedmiotów,
  • występy ekwilibrystyczne.

To tylko niektóre z narzędzi, które mogą stać się elementami rozbudowanego występu magicznego. O przebiegu takiego pokazu zawsze artysta decyduje wspólnie z Tobą, proponując numery dopasowane do okoliczności. Na weselu najczęściej są to popisy związane z tematem małżeństwa czy życia rodzinnego. A to wszystko okraszone dozą dobrego humoru.

Organizacja pokazu magicznego na weselu

Pokaz magiczny na weselu zazwyczaj odbywa się po obiedzie i pierwszym tańcu. To idealny moment na podtrzymanie magicznego nastroju i zbudowanie niezwykłej atmosfery na przyjęciu. Tłem dla występu może być niemal każda sala weselna – od klasycznej, przez nowoczesną, po nawet dworską i pałacową. Odpowiedni wystrój, przygaszone światła, zaimprowizowana scena oraz doświadczony magik to połączenie, które zagwarantuje wyśmienitą zabawę.

Występ iluzjonisty na weselu może obejmować różne elementy, w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Chcesz maksymalnie zaangażować gości w pokaz? Wybierz numery w stylu close-up, czyli takie, które mają miejsce przy stolikach, z udziałem osób trzecich. Wolisz, aby publiczność podziwiała magika i oklaskiwała go? Postaw na występ sceniczny, który również przewiduje interakcję z gośćmi.

W zależności od programu występu, jako organizator imprezy zatroszcz się o przestrzeń, która będzie sceną dla iluzjonisty. O resztę potrzebnych akcesoriów czy rekwizytów artysta zadba sam, dostarczając je na wcześniej umówione miejsce. Ze względu na duże zainteresowanie Polaków pokazami iluzji na weselach, rezerwacji usług magika powinieneś dokonać z wyprzedzeniem. To gwarancja, że impreza będzie magiczna, a goście oczarowani!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top