Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jak zadbać o cerę przed ślubem?

Jak zadbać o cerę przed ślubem?
O tym, że podczas ślubu oczy wszystkich gości wpatrują się w pannę młodą, nie trzeba nikogo przekonywać. Nic zatem dziwnego, że każda kobieta w tym niezwykle ważnym dniu, jakim jest jej ślub oraz przyjęcie weselne, pragnie wyglądać olśniewająco.

Jeśli nie masz zbyt dużych problemów z cerą, wystarczy jedynie odpowiednio ją pielęgnować i nawilżać dobrymi kosmetykami. Sytuacja nieco się komplikuje, gdy wygląd twojej cery pozostawia wiele do życzenia. Przygotowania do ślubu trwają jednak na ogół przynajmniej kilka miesięcy, dlatego nie ma powodu, by rwać sobie włosy z głowy!
 

Od czego należy rozpocząć?

Od czego zacząć? Najlepiej mniej więcej pół roku przed uroczystością wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego. Doświadczona kosmetyczka na pewno będzie potrafiła polecić ci takie zabiegi, które sprawią, że w dniu ślubu będziesz miała nieskazitelną cerę.

- Przychodzą do mnie panie z różnymi problemami. Czasami wystarczą dwa-trzy zabiegi, innym razem czeka je bardziej długotrwały proces, jednak zapewniam, że opłaca się przyjść kilka miesięcy przed ślubem. Wtedy jestem w stanie rozłożyć w czasie poszczególne zabiegi i zaplanować je w taki sposób, żeby efekt był długotrwały, a portfel mojej klientki jak najmniej ucierpiał – mówi Aneta – kosmetyczka z Częstochowy.

Warto zatem oddać się w ręce profesjonalisty. Wówczas możemy mieć pewność, że bez wielkiego wysiłku zdążymy osiągnąć oczekiwane efekty.
 

Wybór odpowiedniego specjalisty - kosmetyczki

Jak znaleźć odpowiednią kosmetyczkę, która nam pomoże, a nie zaszkodzi? Przede wszystkim powinnaś popytać wśród koleżanek – na pewno będą mogły polecić ci kilka osób bądź salonów kosmetycznych. Prawdziwą skarbnicą wiedzy jest także Internet – możesz tutaj znaleźć opinie klientek. Gdy już odpowiednio przygotujesz swoją cerę, pozostanie ci tylko wybór ślubnego makijażu, który podkreśli twoje atuty, a jednocześnie ukryje ewentualne niedoskonałości. Również w tym przypadku radzimy oddać się w ręce profesjonalistki, a jakiś czas przed uroczystością wykonać makijaż próbny.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top