Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jak upamiętnić wielki dzień?

Jak upamiętnić wielki dzień?
Nadszedł czas Waszego wielkiego dnia i chcecie go przeżyć jak najintensywniej się da. Niestety stres często sprawia, że bardzo wiele wydarzeń umyka z naszej pamięci i musimy się posiłkować potem opowieściami innych lub
pamiątkami z wesela.

W Stanach Zjednoczonych bardzo popularną rzeczą na weselach było pozostawianie na stołach gości jednorazowych aparatów fotograficznych czyli tzw. małpek lub polaroidów, które robią zdjęcia od razu wywołane na papier. Dziś w dobie aparatów w telefonach komórkowych czy zamiłowania do fotografii co drugiego gościa, nie musimy zobaczyć się na fotografii dopiero po długich tygodniach oczekiwań, czekając, aż wynajęty przez nas fotograf doprowadzi je do stanu artystycznego.


Dzisiejsze filmy nie są nudne

Jeśli chodzi o filmowanie wesel, pary są zróżnicowane, część pragnie mieć tylko zdjęcia, a inni chcą zobaczyć się też na filmie, ponieważ kamera uchwyci również takie momenty, w trakcie których nas może nie być. W Krakowie ten przemysł jest bardzo dobrze rozwinięty, a filmy montuje się dziś w bardzo ciekawy sposób. Nie musimy godzinami oglądać ludzi tańczących na parkiecie, a jedynie zwięzłe filmy w formie teledysków. Często także podczas takich filmów ludzie pojedynczo do kamery składają życzenia nowożeńcom. Bardzo miłym upamiętnieniem jest też księga pamiątkowa, do której w trakcie wesela wpisują się goście jak kiedyś w czasach szkolnych do naszych pamiętniczków, składając nam życzenia i pisząc to, o czym zapomnieli w trakcie uścisków po ceremonii zaślubin.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top