Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jak udekorować salę weselną?

Jak udekorować salę weselną?
Sala weselna to bardzo ważna rzecz, którą trzeba w pierwszej kolejności sformalizować. Im wcześniej tym lepiej. Taka decyzja także wymaga dokładnego sprawdzenia oferty lokalu. Od tego miejsca zależy cała impreza weselna.

W trakcie poszukiwań sali na wesele widzieliście, jakie poszczególne miejsca mają standardy. Można znaleźć przepiękną salę w Krakowie, ale jeśli i te nie sprostają naszym oczekiwaniom, warto poszukać czegoś za miastem, gdzie odnajdziemy bardziej kameralny klimat. Pokierowaliście się gustem i możliwościami finansowymi i wybraliście salę.


Miejsca warte rozważenia

Oczywiście niektóre z oglądanych przez was miejsc miały już zaproponowaną swoją dekorację i były urządzone w konkretnym stylu i nie było możliwości kompletnie ich zmienić, a inne proponowały pełną dowolność. Tak naprawdę miejscem pozostawiającym nam pełne pole do popisu są remizy strażackie, które na ogół są w stanie surowym i mają jedynie narzucony kolor ścian. W takim miejscu sami lub z pomocą dekoratorki możemy zdziałać cuda i zmienić to miejsce nie do poznania w zależności oczywiście od naszego gustu i zasobności portfela.


Pomoc profesjonalisty

Najlepiej po pomoc udać się do wykwalifikowanej dekoratorki lub dekoratora, którzy pomogą w perfekcyjnym przygotowaniu. Na ogół zajmują się oni także usługami florystycznymi, tak więc w grę wchodzi pełen pakiet usług. Projekty dekoracji przygotowywane są indywidualnie dla każdej pary i cena zależy oczywiście od wielkości sali, jej rodzaju (remiza, sala balowa, restauracja, karczma), ilości osób oraz od oczekiwań pary młodej. Jeśli jednak zdecydujecie się przyozdobić ją własnymi siłami, gotowe pomoce możecie znaleźć w sklepach stacjonarnych lub internetowych, a także na giełdach kwiatowych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top