Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jak stworzyć zimowy bukiet ślubny?

zimowy bukiet ślubny - Młoda para - sesja zimowa
Zima to magiczny czas. Skrzący się, puchaty śnieg to piękna ozdoba, którą zupełnie za darmo serwuje nam zimowa aura. Jeśli marzycie o ślubie w jednym z mroźnych miesiąców, z pewnością planujecie również pasujące dodatki. Zobacz jak przygotować piękny zimowy bukiet ślubny.

Śluby w zimowej aurze nie są rzadkością, jednak o wiele częściej pary decydują się na ślub w miesiącach ciepłych. Warto skorzystać z pięknej, zimowej aury i zdecydować się na ślub zimą. Niezbędne będą jednak odpwowiednie, zimowe dodatki. Jaki bukiet ślubny pasuje najlepiej zimowej Pannie Młodej?

Zima wcale nie oznacza, że w kwiaciarniach nie ma w czym przebierać – wprost przeciwnie, do wyboru jest mnóstwo pięknych kwiatów, z których przygotowywać można olśniewające bukiety i wiązanki ślubne różnych typów.

Kwiaty na ślub: Jaki kolor sprawdzi się najlepiej?

Na zimę najczęściej wybierane są kwiaty jasne, na przykład w odcieniach bieli, pastelowe, szarości, ale również intensywne kolory takie jak czerwień lub fiolet stanowiące kontrast do wszechobecnej bieli. Oczywiście, można wybrać też inne ciekawe odcienie, na przykład róże zmieszane z bielą. Ważne jest to, aby bukiet pasował również do urody i kreacji Panny Młodej.

Jakie kwiaty do ślubnego bukietu?

Wśród kwiatów cieszących się największym powodzeniem na zimowe bukiety i wiązanki ślubne znajdują się przede wszystkim róże, które można dostać przez cały rok, eustomy, które swoją lekkością przypominają płatki śniegu, także storczyki oraz drobne gipsówki, które często wybierane są również jako dodatek do bukietu ślubnego.

Ozdoby weselne

Aby kompozycja wyglądała na jeszcze bardziej efektowną, można dodać do niej rozmaite dekoracje. Do zimowych bukietów często dodawane są gałązki iglaków, tuje, ponadto szyszki czy nawet dodatki biżuteryjne, na przykład kryształki, które pięknie połyskują w świetle i przypominają błyszczący śnieg. Zatem jeżeli Wasz ślub odbędzie się zimą, w takim przypadku z doborem ciekawego bukietu ślubnego oraz innych kwiatowych kompozycji do dekoracji nie powinno być żadnych trudności. Zdolna florystka będzie mogła przygotować takie ozdoby, które będą zachwycały swoim wyjątkowym wyglądem od pierwszego spojrzenia! Pamiętajcie o tym, aby wszelkie ozdoby weselne przygotowane były również w tym stylu. Spójność w tworzeniu harmonijnych dekoracji jest niezmiernie ważna. Wasi goście bez wątpienia będą zachwyceni!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top