Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jak rozpoznać dobrego fotografa weselnego?

Jak rozpoznać dobrego fotografa weselnego?
Przy ostatecznym fotografa ślubnego wyborze na pewno będziemy się kierowali ceną i doświadczeniem człowieka, którego wybierzemy, ale warto też zapytać go o sprzęt, którego ma zamiar używać. To także jest istotne.

Przy ostatecznym fotografa ślubnego wyborze na pewno będziemy się kierowali ceną i doświadczeniem człowieka, którego wybierzemy, ale warto też zapytać go o sprzęt, którego ma zamiar używać. Oczywiście wymaga to od nas odrobiny wiedzy na ten temat, ale obecnie lustrzanki cyfrowe są na tyle popularne, że każdy coś tam o nich wie, albo przynajmniej jest w stanie orientacyjnie oszacować do jakiego przedziału cenowego aparat może należeć.


Sprzęt to nie wszystko

Oczywiście samo wyposażenie nie czyni z człowieka fotografa, ale trzeba przyznać, że wiele o nim mówi. Po pierwsze nie powinna nas interesować cena sprzętu, który ma nasz przyszły fotograf ślubny, raczej wrażenie, jakie robi on, gdy o tym sprzęcie opowiada. Jeśli to zafascynowany gadżetami dyletant, to będzie koncentrował się na sprzęcie. Profesjonalista opowie raczej co do czego służy i jaki efekt chce za pomocą konkretnych obiektywów i filtrów osiągnąć.


Atelier wyparty przez plener

Dobrym testem jest też zawsze rozmowa o sesji zdjęciowej. Mało kto wybiera teraz sesję atelier, większość woli plenery. Jeśli mieszka się w okolicach Oborników, to nie można narzekać na brak interesujących miejsc. Najlepsze wrażenie robi miejscowa starówka i tereny położone bezpośrednio nad Wartą, której tafla ciekawie komponuje się z zielenią drzew.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top