Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jak powinna się ubrać matka panny i pana młodego?

Jak powinna się ubrać matka panny i pana młodego?
Rodzina państwa młodych podczas ślubów i wesel zajmuje honorowe miejsca. Na szczytach stołów na ogółu siedzą rodzice panny i pana młodego. Powinny one wyglądać uroczyście, ale nie zbyt strojnie i ekstrawagancko. Panowie nie mają większego problemu z ubiorem. Ojcowie wkładają na siebie po prostu dobrze skrojony garnitur.


Ubiór mamy panny lub pana młodego

Oto jest dylemat, na który co roku musi sobie odpowiedzieć tysiące kobiet w średnim wieku. Nie mogą one strojem się odmładzać. Całkowicie zakazane są więc ultra krótkie miniówki, czy wydekoltowane suknie z głębokim rozcięciem na nogi. Takie kreacje bardziej przystoją młodym dziewczęta, niż statecznym paniom, wydającym za mąż swe córki czy żeniącym synów.

Zakazane elementy

Matka pana młodego lub panny młodej za nic w świecie nie może założyć na siebie czarnej kreacji. Byłaby to oznaka tego, że jest w żałobie po straconej córce lub synu, którzy wstępują w związek małżeński wbrew jej woli. Wesele i ślub dziecka to radosna chwila, dlatego też śmiało można ją podkreślić strojem. Poszukując odpowiedniej kreacji na ślub dla matki pana lub panny młodej w Bydgoszczy na pewno trafimy do eleganckich salonów, w których stylistki dobiorą dla nas suknie na ślub i wesele. Wykluczone są przy tym suknie białe, ponieważ byłby to afront w stosunku do panny młodej. Jak wiadomo, to ona ma monopol na tą barwę w trakcie ślubu i wesela.

Sprawdzone kolory

Sukienka dla matki weselnej może być w modnych w ostatnim czasie kolorach – granacie, beżu, złocie, fiolecie, czy głębokiej zieleni. Nie może być ona zbyt frywolna, ale elegancka i uroczysta. Do tego, kobieta powinna się w niej po prostu dobrze czuć. Wygodna sukienka będzie gwarancją wyśmienitej zabawy, a przecież na weselu syna czy córki wypada się dobrze bawić.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top