Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jak dobrze wypaść podczas sesji

Jak dobrze wypaść podczas sesji
Tak! Udało się! Dobry fotograf ślubny zgodził się utrwalić Wasze wesele. Chwilowa euforia zmienia się po chwili w strach. Przecież my nie potrafimy pozować! Bez paniki, zaraz poznasz kilka prostych technik, które sprawią, że wszystkie zdjęcia wykonane przez fotografa będzie prawdziwym dziełem sztuki.

Ustalając warunki współpracy z fotografem ślubnym uwzględnijcie, że nie chcecie, żeby zdjęcia były zrobione przypadkowo. Niech to będzie max dziesięć procent całości. Dlaczego?
 

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Fotografie ślubne charakteryzują się profesjonalizmem, a fotograf na ślub wie, że najefektowniejsze fotografie to te, do których możemy się odpowiednio wcześniej przygotować. Przygotowanie to przede wszystkim odpowiedni, podkreślający urodę make up i odpowiednia poza. Makijaż weselny naturalnie jest, ale co z tymi pozami?
 

Pomoc fotografa ślubnego

Z pewnością fotograf ślubny podpowie Wam że dobrze do fotografii ustawić się nie na wprost aparatu, ale lekkim profilem z lekko rozchylonymi w uśmiechu ustami i głową wychyloną troszkę do przodu. W domu przed przyjęciem weselnym warto poćwiczyć luźne postawy oraz ruchy biodrami, które przeważnie decydują o świetnym zdjęciu.
 

Indywidualne podejście do klienta

Zdjęcia ślubne charakteryzują się indywidualnym podejściem do klienta, dlatego też z całą pewnością fotograf nie pozwoli Wam „zamykać” sylwetkę. W czasie sesji zdjęciowej nie ma mowy o krzyżowaniu rąk, lub obejmowania tułowia. Miejcie w pamięci o tym, aby maksymalnie się rozluźnić i niejako bawić się z fotografem.
 

Rozmowy są najważniejsze

Przypuszczalnie przy zamówieniu usługi fotografowania fotograf na ślub wszystko Wam wytłumaczy, a każda wątpliwość będzie na początku rozwiązana. Poćwiczcie wspólnie w domu w/w pomysły i nie przejmujcie się „głupim” zdjęciem. może po latach to właśnie przypadkowa fotka okaże się najlepszą weselną pamiątką.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top