Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Jak dobrać suknię ślubną?

Jak dobrać suknię ślubną?
Każda panna młoda chciałaby na własnym ślubie wyglądać olśniewająco. W tym celu na długo przede planowaną uroczystością stosuje diety odchudzające, aby być szczupłą w ten najważniejszy dla niej dzień. Niemniej jednak ogólny zarys sylwetki i figury nie można zmienić tak po prostu, tylko z zastosowaniem diet. Potrzeba ku temu wielkich wyrzeczeń, na które nie każda panna młoda jest w pełni przygotowana.

Być może dobrą strategią dla uzyskania jak najlepszego efektu będzie dobranie sukienki do figury panny młodej. Nie jest to rzeczą prostą, niejednokrotnie poszukiwania mogą trwać wiele dni. Nadrzędną zasadą przy wybieraniu sukni ślubnej, która powinna przyświecać przyszłym pannom młodym, jest to, aby sukienka podkreślała wszystkie atuty sylwetki, a maskowała to, co nie powinno być pokazywane publiczności. Mankamenty figury suknia ślubna powinna zamaskować i zredukować.
 

Gdzie kupić suknię ślubną?

W Białymstoku istnieje kilka dużych salonów sukni ślubnych, które oferują swoim klientkom szeroką paletę różnego rodzaju sukni ślubnych. Mają one różną cenę, fason, zdobienia, materiał, z którego są uszyte oraz oczywiście cenę.Jeśli chcemy dobrać sukienkę do figury największe znaczenie będzie miał dla nas jej fason oraz zdobienia, które zostały w niej zastosowane.
 

Figura panny młodej ma znaczenie

Przyszła panna młoda o figurze gruszki, czyli wąskich ramionach i szerokich biodrach, powinna wybrać suknię dwuczęściową, podkreślającą jej wcięcie w talii i maskującą szerokie biodra. Jeśli zaś kobieta nie posiada wcięcia w talii, a jej sylwetka najbardziej przypomina jabłko, nie może wybrać sukni haftowanej, czy zdobionej koralikami i kryształkami. Dla niej najkorzystniejszy będzie prosty fason sukni ślubnej o pionowych cięciach. Polecana jest suknia w kształcie litery A, z dekoltem w karo lub w kształcie litery V, która wysmukla sylwetkę. Panny młode o proporcjonalnej figurze klepsydry mogą wybrać dla siebie suknie z odkrytymi plecami, z mocno rozbudowaną górną częścią.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top