Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Ile kosztują krówki ślubne w woreczku? Co wpływa na cenę? Sprawdźmy!

Ile kosztują krówki ślubne w woreczku? Co wpływa na cenę? Sprawdźmy!
Krówki ślubne, słodkie kruche krówki dla gości weselnych, to drobny upominek, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanych osób. Te słynne polskie cukierki coraz częściej wręczymy najbliższym w podziękowaniu za przybycie. Ważny jest chwila, w której to zrobimy, a także opakowanie, w jakim przekażemy słodki prezent. Zobaczmy, ile mogą kosztować krówki ślubne w woreczku.

Krówki na ślub gdzie je zamówić?

Aby kupić dobre krówki na podziękowanie dla gości, dobrze jest poszukać sprawdzonej cukierni, która przyjmie nasze ślubne zamówienie i dostarczy przygotowane upominki.

Krówki o smaku truskawkowym oraz wiele innych smaków krówek ślubnych znajdziemy na: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna/.

Ile krówek na wesele zamówić?

To bardzo dobre pytanie, na które najprostszą odpowiedzią jest: „im więcej, tym lepiej”. Można na przykład zamówić oddzielny woreczek krówek (czyli około 12 sztuk) dla każdego gościa weselnego, ale warto mieć takich woreczków więcej niż zaproszonych osób, ponieważ mile widziane jest obdarowanie drobiazgami obsługi domu weselnego czy też członków zespołu, który zabawia naszych gości. Warto też zrobić małe zapasy krówek dla dzieci, które na pewno będą miały ochotę spróbować tych wyjątkowych słodkości.

Co wpływa na cenę krówek na wesele?

Krówki na zamówienie mogą mieć różne ceny. Wszystko zależne jest od kilku czynników, które najczęściej mają wpływ na to, ile zapłacimy za nasze słodycze na wesele. Głównym jest oczywiście ilość zamawianych cukierków. Wiadomo, że warto przeliczyć cenę za kilogram.

Najdrożej oczywiście wyniesie zamówienie jednego czy dwóch kilogramów słodyczy, ale gdy pokusimy się o zakup większej ilości, to cena jednostkowa za cukierki oczywiście spadnie. Wpływ na cenę ma też rzecz jasna rodzaj opakowania, do którego włożymy słodkie przysmaki. Przykładowo małe woreczki mieszczące 3 – 4 cukierki kosztują około 10 zł za 12 sztuk, ale wiadomo, że czasem musimy przygotować większe prezenty, na przykład dla rodziców młodej pary czy świadków.

 

Krówki ślubne w niebieskim opakowaniu

Cena krówek na wesele zależna też jest od smaku cukierków. Najtańsze są krówki klasyczne. Krówki produkowane na maśle, a nie na oleju palmowym, są oczywiście droższe, ale chętnie sięgną po nie osoby, które kochają smak domowych krówek z czasów dzieciństwa.

Jeśli będziemy chcieli kupić krówki o różnych smakach, to także musimy liczyć się z odrobinę wyższą ceną niż ta standardowa. Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym czynniku, a mianowicie o czasie realizacji i wysyłki zamówienia. Jeśli zależy nam na usłudze ekspresowej, to tutaj także musimy przygotować się na cenę, która będzie adekwatnie wyższa.

Co nie musi wpływać na cenę krówek?

Przede wszystkim nadruk. Większość producentów wlicza go w cenę cukierków, a co za tym idzie, nie musimy obawiać się, że nasze personalizowane cukierki na ślub okażą się droższe, gdy przejdziemy do podsumowania zamówienia. Jednakże trzeba mieć na uwadze również to, że dodatkowo płatne mogą być specjalne życzenia, takie jak nadruk dwustronny czy też przygotowanie grawerowanych puszek.

Na koniec jeszcze mała rada. Przed zamówieniem warto przygotować zdjęcie lub wzór grafiki, która ma znaleźć się na opakowaniach, by producent nie musiał na nią czekać. Możemy też skorzystać z przygotowanych przez dostawcę szablonów. Dobra firma zaoferuje klientom schludne, estetyczne, modne i naprawdę eleganckie wzory. Takie rozwiązanie to doskonała opcja do tych, którzy nie czują się zbyt pewnie w projektowaniu

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top