Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Gdzie zrealizować plener ślubny w Gdańsku?

Gdzie zrealizować plener ślubny w Gdańsku?
Kiedy zdecydujecie się już na usługi jednego z fotografów, poświęćcie chwilkę na przemyślenie przebiegu Waszej ślubnej sesji zdjęciowej. Możecie zorganizować ją w studio lub też w plenerze. W kwestii gustu pozostaje fakt jakie fotografie bardziej się Wam podobają. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdjęcia wykonać zarówno w studio jak i w wybranej przez Was lokalizacji.

Zastanówcie się czy nie ma miejsc bardzo dla Was ważnych, w których czujecie się dobrze lub macie z nimi miłe wspomnienia. Jeśli poznaliście się w romantycznej scenerii na plaży, molo czy też w parku, wykonane tam ślubne zdjęcia będą miały dla Was dodatkową wartość sentymentalną.
 

Pomysł na plener

Gdańsk to piękne miasto, które przyciąga nie tylko bliskością morza. Z pewnością można znaleźć tu wiele ciekawych miejsc odpowiednich na realizację Waszej ślubnej sesji. Poszukując odpowiedniego, nie trzeba ograniczać się tylko do Gdańska, warto rozejrzeć się po całym Trójmieście, a nawet poza jego granicami. W Gdańsku za tło możecie obrać zarówno zabytkowe części miasta jak i tereny zielone. Może to być chociażby Długi Targ, jedna z wielu gdańskich bram, forty, Dom Uphagena, Pałac Opatów czy też Park Oliwski. Bulwar nadmorski i okręt Błyskawica mogą być pomysłem na realizację sesji w Gdyni. Plener fotograficzny na molo lub plaży może wydawać się oklepany, jednak jeśli wybierzecie dobrego fotografa z wyobraźnią i talentem z pewnością stworzy on piękne i nietuzinkowe zdjęcia.
 

Inne ciekawe miejsca

Ciekawych miejsc można poszukać w Orłowie i Kamiennej Górze. W Sopocie uwagę przykuwają Łazienki Południowe. W oddalonym o ponad 30 kilometrów Rzucewie za oryginalne tło może posłużyć cegielnia oraz zespół parkowo – zamkowy. Inne pałace w pobliżu Trójmiasta znajdują się w Krokowej oraz Leźnie. Swoją sesję możecie zorganizować praktycznie wszędzie - w lesie, na łące pełnej kwiatów, w parku, centrum handlowym, zoo, placu zabaw czy też parku linowym. Ważnym jest tylko wybór odpowiedniego fotografa, który będzie potrafił zrealizować dla Was sesję marzeń. Jeśli wcześniej dobrze przemyślicie czego oczekujecie, Wasze ślubne fotografie z pewnością będą stanowić wspaniałą pamiątkę.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top