Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Gdzie zorganizować wesele w Rybniku

Gdzie zorganizować wesele w Rybniku
Wybór sali weselnej to jedna z najważniejszych spraw, która zaważy na kształcie całego wesela. Wesele to bardzo szczególny wieczór, dlatego warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o odpowiedniej oprawie przyjęcia.

Rybnik to miasto, gdzie znajduje się wiele restauracji, domów weselnych oraz hoteli oferujacych sale balowe. To, jaką salę wybierzecie, zależy zarówno od charatkteru uroczystości, jak również od Waszych możliwości finansowych. Jednym z miejsc doskonale nadających się na organizację wesela jest Biały Dom w Rybniku. Obiekt do Waszego wyboru oddaje pięć klimatyzowanych, przestronnych sal. Jeżeli poszukujecie gustownie urządzonych wnętrz oraz bogatego menu, z pewnością jest to miejsce, spełniające Wasze oczekiwania.


Wspaniałe pomysły na plenerowe sesje ślubne

Na terenie Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich" znajduje się Hotel Olimpia. Miejsce to idealne jest dla Par Młodych, pragnących zorganizować swoje wesele w plenerze, gdyż lokal poza trzema salami restauracajnymi z bezpośrednim dostępem do dużej ilości zielonych terenów, specjalizuje się także  w organizacji przyjęć plenerowych. Znajdujący się w tym miejscu Ogród Zimowy jest jasną, słoneczną , zdobioną licznymi roślinami salą, w dużej mierze skonstruowaną ze szkła. Lokal oferuje także Salę Kolumnową z podświetlanymi fasadami kolumn oraz nagłośnioną Salę Taneczną, z trzema wnękami, umożliwiającymi zagospodarowanie miejsc siedzących. Również Hotel Politański usytuowany na przedmieściu Rybnika, do dyspozycji przyszłych Par Młodych oddaje trzy klimatyzowane sale bankietowo-restauracyjne, posiadające niepowtarzalny wystrój. Jest to miejsce odpowiednie również dla par, których goście przyjechali z dalekich stron, na uroczystość ślubną, gdyż zapewnia im nocleg w cenach propmocyjnych.


Inny charakter uroczystości

Jeśli marzy się Wam przyjęcie weselne o wiejskim charakterze, warto udać się do Zajazdu pod Wesołą Kobyłką, który mieści się w starym, pocysterskim budynku, obudowanym drewnem. Restauracja stylizowana jest na wiejską chatę, a wystrój tworzą między innymi drewniane stoły, ławy i skrzynie, a także elementy dekoracyjne sztuki ciesielskiej górali z Podhala. Ponadto, uroku miejscu temu nadaje także kamienny kominek, a menu zawiera tradycyjne dania kuchni polskiej. Obecnie istnieje wiele miejsc, gdzie można zorganizować przyjęcie weselne, lecz tylko od Was zależy czym chcielibyście zaskoczyć swoich gości. Należy jednak pamiętać, iż poza ogólnym wrażeniem, jakie powinna sprawiać sala weselna, ważna jest także jej lokalizacja, pojemnosć oraz funkcjonalniość, umożliwiająca dobrą zabawę Waszych gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top