Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?
Stało się – Twój mężczyzna poprosił Cię o rękę, a Ty się zgodziłaś. Teraz przed Wami długie miesiące przygotowań. Jedną z pierwszych decyzji jest wybór sali weselnej. Zacznijcie od przygotowania wstępnej liczby gości – będziecie dzięki temu wiedzieć, jakie sale możecie od razu wykluczyć.


W samej Częstochowie?

W samej Częstochowie istnieje mnóstwo miejsc, w których możecie zorganizować przyjęcie. Do najpopularniejszych i najczęściej polecanych przez internautów należą: Złote Arkady przy ulicy Boya-Żeleńskiego, Dom Weselny Gracja (ul. Huculska), Astoria (ul. Krakowska), Sala Bankietowa Vi-Waldi (ul. Kiedrzyńska), Hotel Dolcan przy ul. Św. Rocha, który oprócz standardowej sali bankietowej oferuje także wesela plenerowe, Hotel i Restauracja Constancja (ul. Rydza Śmigłego), Restauracja Retro (ul. Kopernika) – dobre miejsce na mniejsze przyjęcia, Hotel Grand (ul. Drogowców). To jednak jedynie te najpopularniejsze miejsca. Warto popytać znajomych o sale, które polecają – na pewno coś podpowiedzą.
 

...czy poza miastem

Warto jednak pomyśleć o organizacji wesela w którejś z podczęstochowskich miejscowości, gdzie ceny na ogół są niższe o kilkadziesiąt złotych od osoby. Szczególnie polecamy następujące lokale: Sala Bankietowa Joasia w Opatowie, Rezydencja w Białej, Karczma Kresowa w Waleńczowie, Restauracja Kmicic w Blachowni, Stanley w Blachowni, Oliwia w Kuźnicy Kiedrzyńskiej, Słoneczny Brzeg w Zawadach oraz Mały Dworek w Olsztynie. Większość z tych sal weselnych oferuje także pokoje dla gości, jednak nie wszystkie, dlatego już na wstępie należy o to zapytać.

 

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
  • Kamila 2017-11-15, 09:30

    Warto zorganizować w miejscach sprawdzonych.
    my postawiliśmy na wesele w restauracji Tequila rumia
    Wesele na najwyższym poziomie.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top