Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Gdzie zorganizować plener?

Gdzie zorganizować plener?
Co zrobić aby Wasze zdjęcia były naprawdę wyjątkowe? Odpowiedź wbrew pozorom jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć w ich przygotowanie trochę serca i fantazji. Nie należy poprzestać tylko na wyborze odpowiedniego fotografa, warto zastanowić się także czego oczekujecie

Wybór profesjonalnego fotografa jest oczywiście najważniejszy. To właśnie od jego umiejętności i zaangażowania będzie zależna jakość Waszych zdjęć. Poszukiwania najlepiej rozpocząć od przejrzenia dotychczas wykonanych zdjęć ślubnych w Internecie. Jeśli spodoba się Wam portfolio jednego z fotografów poszukajcie opinii na temat jego pracy oraz umówcie się na osobiste spotkanie.
 

Relacja fotografa z parą

Bardzo ważna jest współpraca artysty z młodą parą. Warto więc wcześniej porozmawiać z wybraną osobą, zadać jak najwięcej pytań, by przekonać się jak fotograf pochodzi do Waszego zlecenia. Jeśli ma wiele pomysłów, ciekawych propozycji zapewne profesjonalnie i niesztampowo wykona Wasze ślubne fotografie. Należy pamiętać, że cena niekoniecznie jest wyznacznikiem jakości. Może zdarzyć się, że usługa tańsza wykonana będzie lepiej niż ta znacznie droższa.
 

Plusy sesji w innym terminie niż ślub

Swoją ślubną sesję przeprowadzić możecie zarówno w dniu ślubu jak i w późniejszym terminie. To drugie rozwiązanie może okazać się korzystniejszym. Młoda Para i fotograf mają znaczenie więcej czasu, mogą udać się w kilka miejsc, nawet znacznie oddalonych od weselnego lokalu. Podczas sesji nie będziecie musieli się spieszyć i niepotrzebnie stresować, że goście czekają na Was zbyt długo. A zrelaksowani z pewnością na swoich fotografiach wyjdziecie korzystniej. Pozwolić będziecie mogli sobie także na więcej spontaniczności, nie martwiąc się o przypadkowe ubrudzenie sukni czy garnituru. Oczywiście rozwiązanie to ma też wady. Ponownie trzeba przygotować się do sesji, ubrać, wykonać makijaż czy fryzurę.
 

Pomysły na plener ślubny w Siedlcach

Ślubną sesję wykonać można zarówno w studio jak i w plenerze. Bardzo często narzeczeni decydują się na realizację sesji w plenerze, ze względu na to iż takie zdjęcia wychodzą naturalniej. W Siedlcach i okolicach znaleźć można wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć za tło dla Waszych ślubnych fotografii. Chyba najbardziej popularnym miejscem będzie Park Miejski i Pałac Ogińskich.
 

Z nutą fantazji

Jeśli Wy i Wasz fotograf włożycie w sesję trochę fantazji, zdjęcia wykonane w parku wcale nie muszą być nudne. Miłośnicy zdjęć na tle natury udać mogą się udać także nad Zalew Zimna Woda w Łukowie lub też do Ogrodu Japońskiego w Suchożebrach. Pod uwagę wziąć można także skansen w Suchej. Sesję podczas mniej sprzyjającej aury przeprowadzić możecie w Reymontówce w Chlewiskach. Inne pomysły to żwirownia koło Chodowa czy też zamek w Liwie.
 

Profesjonalny fotograf = idealne zdjęcia

Ciekawe ślubne zdjęcia dobry fotograf wykona wszędzie. Warto jednak zastanowić się gdzie Wy będziecie czuli się najlepiej i z jakim miejscem najbardziej się identyfikujecie. Wybrać możecie zarówno miejsce, z którym jesteście w jakiś sposób związani – poznaliście się, pierwszy raz pocałowaliście lub odbyły się tam Wasze oświadczyny. Warto też popuścić wodze fantazji. Wyszukać możecie łąkę pełną czerwonych maków lub też kwitnący sad, jeśli marzycie o klasycznych, romantycznych zdjęciach. Rozejrzeć możecie się za starymi opuszczonymi budynkami lub fabrykami. Z pewnością stworzą one bardzo niesamowite tło dla Waszych fotografii. Innym pomysłem może być dworzec kolejowy, tory czy też ciekawy most.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top