Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Gdzie zorganizować kameralne wesele?

Gdzie zorganizować kameralne wesele?
Coraz częściej młode pary odchodzą od urządzania ogromnych wesel, w których uczestniczy ponad 200 osób. Wiąże się to nie tylko z koniecznością poniesienia większych nakładów finansowych, ale też z trudnością w znalezieniu odpowiedniej sali weselnej.

Mając na uwadze powyższe aspekty, narzeczeni chętniej decydują się na wesela kameralne, na które zapraszają wyłącznie najbliższą rodzinę i przyjaciół.


W domu, plenerze a może restauracji?

Skromne przyjęcie weselne zawsze można zorganizować w domu. Warunkiem będzie oczywiście posiadanie odpowiedniej przestrzeni. Dlatego to rozwiązanie skierowane jest głównie do właścicieli przestronnych posiadłości. Pamiętajmy, że oprócz obiadu w gronie rodziny, wesele składa się także z zabawy, dlatego warto pomyśleć o parkiecie, gdzie goście oraz para młoda mogliby zatańczyć. Ciekawą propozycją jest również wesele w plenerze. Jednak warunkiem jego powodzenia jest ładna pogoda. A z tym w naszym kraju bywa różnie.


Wiele zależy od pogody

Czasem nawet mimo letniej pory roku zdarzają się deszczowe dni, a wówczas cały efekt spełznie na niczym. Alternatywą dla osób chcących świętować pod gołym niebem jest zorganizowanie wesela za granicą, w krajach tropikalnych, lecz z tym wiążą się dużo wyższe koszty.
Kolejnym rozwiązaniem jest urządzenie małego przyjęcia weselnego w eleganckiej restauracji. Większość z lokali posiada ofertę specjalnie skierowaną dla narzeczonych, dlatego nietrudno będzie wybrać najlepszą opcję, odpowiadającą pod względem liczby serwowanych posiłków oraz ceny. Zazwyczaj w kosztach wynajmu znajduje się również wystrój sali, dlatego młoda para nie musi martwić się o dekoracje. Planując wesele w mniejszym gronie mamy to szczęście, że nie musimy szukać sali, która pomieści dużą liczbę gości – gdyż takie obiekty na wiele miesięcy przed uroczystością są już zarezerwowane.


Jak szukać idealnej sali weselnej?

Poszukując miejsca, w którym moglibyśmy urządzić przyjęcie weselne, najlepiej skorzystać z serwisu www.saleweselne.com. Znajdziemy w nim ponad dwa tysiące ofert restauracji, domów weselnych oraz pozostałych obiektów idealnie nadających się do zorganizowania tego najważniejszego dnia w życiu młodej pary. W serwisie dostępne są ogłoszenia sal weselnych w Łodzi, Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, ale również mniejszych miejscowości, dlatego z pewnością każdy znajdzie tam propozycję dla siebie.

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
  • Olusia 2018-06-07, 11:37

    Kameralne wesela zdecydowanie są bardziej w moim guście niż huczne imprezy. Jestem na etapie planowania własnego i właśnie w tym stylu je urządzamy. Wybraliśmy już miejsce - Restauracja Akademia na Mokotowie. Byłam tam na przyjęciu koleżanki i byłam zachwycona, miejsce jest niezwykle romantyczne i eleganckie a jedzenie pyszne. Na pewno będzie cudownie!

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top