Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Gdzie i kiedy zorganizować sesję?

Gdzie i kiedy zorganizować sesję?
Zdjęcia ślubne są cenną pamiątką na całe życie. Dzięki, nim w każdej chwili można powrócić do tych najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka, jakimi są ślub i wesele. Jak wybrać fachowca na uroczystość?

Aby Wasze zdjęcia były niepowtarzalne i piękne, warto zadbać o profesjonalnego fotografa. Podejmując decyzję należy uwzględnić, czy odpowiada Wam zarówno jego styl, jakość zdjęć, jak również ich stylizacja. Warto także ustalić kiedy sesja powinna się odbyć. Zdjęcia, które zrobione są przed ślubem, kiedy stroje nie są jeszcze pogniecione czy przybrudzone, a makijaż i fryzura jest jeszcze świeża, z pewnością pozwalają na uzyskanie lepszych efektów. W takim przypadku należy jednak wziąć pod uwagę tylko zdjęcia stojące oraz to, że ruchy pary będą znacznie bardziej skrępowane, niż w przypadku odbywania się sesji w późniejszym terminie. Warto także pamiętać, iż taka sesja jest bardzo czasochłonna, a jeśli pragniemy by nie odbywała się kosztem gości i dobrej zabawy, to warto zorganizować ją po uroczystościach weselnych.


Więcej możliwości w terminie poza ślubem

Jeśli zdecydujecie się na organizację sesji zdjęciowej po weselu, to macie o wiele więcej możliwości w tym zakresie. Możecie bowiem udać się w każde miejsce, nie martwiąc się o czas i pozostawionych na przyjęciu gości. Ponadto, możecie pozwolić sobie na znacznie więcej, nie musząc obawiać się o sukienkę panny młodej, lub też o jej makijaż. W ostatnim czasie, bardzo modne stały się zdjęcia w wodzie, dlatego także i Wy możecie uwieńczyć swoją sesję skokiem do wody, co z pewnością dostarczy Wam fotografii pełnych ekspresji i pozytywnych emocji. Takie awangardowe zdjęcia ślubne są bowiem, często sposobem na wyrażenie własnego „ja, a także na wybicie się ponad tradycyjne fotografie i udowodnienie, że sesja nie musi być wcale nudna i z powtarzającymi się motywami. Nowatorskie pomysły są także doskonałym sposobem na to, aby w Waszym albumie pojawiła się niecodzienna, wspaniała pamiątka ślubna.


Sopot i jego atyrakcje

Sopot to wyjątkowe miasto, które stwarza Wam wielkie możliwości w zakresie plenerowej sesji ślubnej. Jednym z ciekawych miejsc w tym mieście jest wczesnośredniowieczne Grodzisko Sopockie, będące skansenem archeologicznym, które otoczone jest wałem i porośnięte bukowym lasem. Ponadto w Sopocie wyróżniamy wspaniałe drewniane molo im. Jana Pawła II, będące najdłuższym molem w Europie. Uwieczniony zachód słońca na plaży, lub też romantyczny spacer na molo z Waszym udziałem, z pewnością wzbogacą Wasz album o niezwykłe zdjęcia. Z fotografem możecie udać się także do Opery Leśnej, znajdującej się na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w kompleksie leśnym Lasów Oliwskich. Sceneria tego leśnego amfiteatru, z pewnością spełni Wasze oczekiwania.


Wszędzie da się zrealizować piekne ujęcia

Sopocie molo, spacerowy deptak z charakterystycznym krzywym domkiem przy ulicy Bohaterów Monte Casino, przystań dla statków, lokale, sklepy z pamiątkami, a także gwar i brzmiąca w tle muzyka ulicznych grajków, czynią to miasto barwnym i różnorodnym miejscem. To pełne uroku miasto, przy odrobinie fantazji i szaleństwa, dostarczyć może niezwykłych fotografii, będących pamiątką na całe życie.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top