Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Gdzie i kiedy najlepiej zorganizować ślubny plener?

Gdzie i kiedy najlepiej zorganizować ślubny plener?
Gdy już uda Wam się odnaleźć odpowiedniego fotografa, któremu zlecicie wykonanie zdjęć na Waszym ślubie i weselu, pomyślcie nad tym gdzie i kiedy zrealizować swoją ślubną sesję. Pogoda także odegra tutaj kluczową rolę.

Swoje ślubne fotografie wykonać możecie zarówno w dniu ślubu jak i w terminie późniejszym. Bardzo często pary młode decydują się na to drugie rozwiązanie. Dzięki temu zyskują więcej czasu, by udać się w kilka miejsc, nawet znacznie oddalonych od miejsca lokalu, w którym organizowane jest wesele. Z pewnością nowożeńcy będą bardziej zrelaksowani. Nie będą musieli martwić się, że na zbyt długo pozostawili swoich gości. Unikną także stresu związanego z przypadkowym ubrudzeniem sukni czy garnituru. W dniu innym niż dzień ślubu, pozwolić sobie można na więcej spontaniczności. Rozwiązanie to ma również pewne wady. Trzeba na powrót się odpowiednio przygotować, wykonać makijaż czy fryzurę.
 

Jakie miejsce wybrać?

Dobry fotograf wspaniałe zdjęcia wykona w prawie każdych warunkach i w dowolnym miejscu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by sesję zrealizować w wybranym przez Was miejscu. Jeśli wniesiecie w organizację ślubnego pleneru nieco swojej pomysłowości i fantazji, z pewnością fotografie zyskają dla Was bardziej osobistego wymiaru. Udać możecie się w miejsce, które ma dla Was jakieś szczególne znaczenie. Może to być lokal, w którym się poznaliście, ławka na której pocałowaliście się po raz pierwszy lub też romantyczna sceneria, w której odbyły się zaręczyny.
 

Miejsca plenerowe w Koninie

Konin jest pięknym miastem, w którym pomysłów na ślubny plener możecie odnaleźć bardzo wiele. Jeśli marzycie o klasycznych, romantycznych fotografiach możecie udać się do Parku Miejskiego, bardzo popularne są także Gosławice zarówno skansen jak i otaczające go tereny. Za tło do ślubnych fotografii służyć może zabytkowa zabudowa Konina. Możecie także poszukać nietuzinkowych miejsc. Ciekawą scenerią dla fotografii są mosty. Pod uwagę możecie wziąć chociażby Most Unii Europejskiej.
 

Inne pomysły na sesję ślubną

Wykorzystać można także ślesiński statek Pawełek. Warto udać się do oddalonego nieco zamku w Gołuchowie. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości. Sesja zrealizowana nad jeziorem Gosławickim nie musi być nudna. Możecie wejść do wody w czasie gdy Wy będziecie się pluskać, fotograf z pewnością wykona wiele niecodziennych ujęć. Miejsce, w którym przeprowadzać będziecie swój ślubny plener, stworzyć powinno niecodzienną otoczkę dla Waszych zdjęć. W zależności od Waszego pomysłu, dobrze dobrana sceneria powinna dopełnić Wasze ślubne fotografie. Najważniejszym jest jednak, abyście podczas pleneru czuli się odprężeni i zrelaksowani. Jeśli tylko wybierzecie odpowiedniego fotografa, Wasze ślubne zdjęcia staną się z pewnością wspaniałą pamiątką.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top