Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Garść porad, jak wybrać fotografa weselnego.

Garść porad, jak wybrać fotografa weselnego.
Wybierając fotografa ślubnego warto trzymać się zasady, która mówi, że potrzebny nam człowiek z doświadczeniem. To jasne, że młodzi adepci muszą się nauczyć jak robić zdjęcia ślubne, ale chyba nie chcemy, żeby uczyli się na naszym weselu?

Fotograf ślubny staje się lepszy właściwie po każdym kolejnym ślubie, który obsłużył. Początkujący są zwykle bardzo nerwowi, potrafią na przykład pstrykać cały dzień nie zmieniając karty pamięci, co w przypadku niektórych aparatów może oznaczać katastrofę, bowiem potrafią one automatycznie ustawić kompresję i zdjęcia wyjdą gorszej jakości.


Sprawdzenie kandydata - fotografa ślubnego

Warto też pamiętać, że nie ma znaczenia, że dany fotograf jest dobry w fotografowaniu innych rzeczy, np świetnie sobie radzi w branży reklamowej. Ślub to ślub, a to oznacza dużą odpowiedzialność i dużą presję. Aby rozpoznać doświadczenie danego fotografa, można oczywiście przejrzeć jego portfolio, ale warto też po prostu z nim porozmawiać. Posłuchać jego sugestii dotyczących tego jak powinno się jego zdaniem fotografować ślub i wesele. Warto też przedstawić mu swoje propozycje, zwłaszcza dotyczące sesji zdjęciowej. Mieszkając w okolicach Złotowa trudno przecież odmówić sobie zdjęć ślubnych na Starówce lub w przypadku sprzyjającej pogody na terenie Zwierzyńca.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top