Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fotografie na całe życie

Fotografie na całe życie
Na organizacje ślubu i wesela narzeczeni przygotowują się bardzo długo i skrupulatnie. To wielkie przedsięwzięcie składa się z wielu elementów. Jednym z nich jest zatrudnienie fotografa. Upamiętnienie wydarzenia łączącego mężczyznę i kobietę na całe życie musi mieć swoją jakość.

Utrwalenie na zdjęciu uciech weselnych czy samej ceremonii zaślubin to jeszcze nie pełnia sukcesu. Potrzebna jest odrobina urozmaicenia, którą daje nam sesja plenerowa w wybranych przez nas miejscach.


Niebanalna pamiątka ślubna

Album ze zdjęciami ślubnymi, to pamiątka na całe życie i warto wykonanie tego zadania powierzyć w ręce odpowiedniego fachowca. Musimy też zdecydować jakie miejsce wybierzemy sobie do plenerowej sesji. Można pokusić się o przestrzeń, która kojarzy się nam z pierwszym pocałunkiem, tym błyskiem który zadecydował o dalszym rozwoju uczucia. Za tło zdjęć, które będziemy oglądali po dziesięcioleciach i wzdychali rzewnie na wspomnienie o ślubie, możemy wybrać jakąś inną przestrzeń, która po prostu jest ładna.


Wspólna decyzja

W tym wypadku możemy zasugerować się opinią fotografa. Ten po zapoznaniu się z naszymi sugestiami powinien podpowiedzieć jakie tło byłoby najodpowiedniejsze, żeby uświetnić tę wyjątkową sesję. My zaproponujemy Państwu kilka godnych polecenia miejsc w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Pamiętajmy, że sesja nie musi odbywać się w jednym miejscu, lecz można wybrać sobie kilka punktów wyprawy plenerowej, które zostaną w naszych albumach po wsze czasy.


Plenery Mińska Mazowieckiego

W pobliskiej Mińskowi wsi Gliniak, rośnie najstarsza sosna zwyczajna w Polsce, która liczy sobie ok. 350 lat! Zdjęcie na takim tle mogłoby symbolizować trwałość i niezniszczalność uczucia dwojga ludzi. Mińsk Mazowiecki dysponuje też licznymi i pięknymi zabytkowymi budowlami. Przestrzenią fotografii ślubnych może stać się klasycystyczne, dawne starostwo z 1843 roku. Równie urokliwy jest budynek poczty z tego samego okresu historycznego. Atrakcyjnie prezentuje się siedemnastowieczny pałac barokowo-klasycystyczny z otaczającym go parkiem. Pałac nosi nazwę swoich ostatnich właścicieli, Dernałowiczów. W parku znajduje się, m.in.. skatepark, który znakomicie wpisuje się w rekreacyjny charakter tej przestrzeni. Innym ciekawym obiektem są ruiny dziewiętnastowiecznego dworku Andriollego. Dawna drewniana garncarnia z XVIII w. byłaby niekonwencjonalną otoczką naszych fotograficznych pamiątek.


Coś dla miłośników łona natury

Przez Mińsk przepływa także urokliwa rzeczka Srebrna, która w swym leniwym biegu posiada wiele romantycznych zakątków, które można zaadoptować jako tło ślubnych zdjęć. Dookoła miasta znajduje się wiele pół uprawnych. Łatwo więc można zaaranżować jakąś scenkę rolniczą z udziałem Młodej Pary. Dla miłośników łona natury proponujemy wyprawę na pobliskie kąpielisko Kąck. Ów miejsce słynie z czystej wody, a także zarybionych bogato stawów dla wędkarzy. Tutaj można pokusić się o sesję na kajakach czy łódkach, na tle pokaźnej fontanny. Wybrzeże kąpieliska jest piaszczyste, co także może być impulsem do kolejnych ciekawych pomysłów na wykorzystanie tej przestrzeni. Najważniejsze jednak jest to, abyśmy w takim miejscu czuli się luźno i komfortowo. Wtedy zdjęcia wychodzą najlepiej, a przecież to pamiątka na całe życie, więc wybór powinien być przemyślany

Autor: Paweł Hetnał

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top