Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Fotografia ślubna Stary Sącz - najlepsze zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna Stary Sącz - najlepsze zdjęcia ślubne
Fotograf ślubny dzięki swojej kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób powinien wykorzystać wasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów Waszego życia. Tworzone przez niego te niepowtarzalne obrazy muszą zdecydowanie odzwierciedlać atmosferę pełną miłości, radości i emocji.

Na sesję zdjęciową warto udać się w inny dzień niż uroczystość. Pamiętamy doskonale, że jeszcze kilka lat temu, niemal tradycją każdego wesela był wyjazd w jego trakcie młodej pary do studia. Ta sytuacja się jednak zmieniła. Obecnie studio zostało zastąpione plenerem i najczęściej odbywa się kilka dni po ślubie. Taka sytuacja daje pewien komfort fotografowi, jak również młodej parze, gdyż gwarantuje spokój i czas. Spokojnie bez pośpiechu można pozować do zdjęć ślubnych, uzyskując w ten sposób zamierzony efekt, który Was na pewno zadowoli.


Stary Sącz - fotografia ślubna

Fotografia ślubna powinna pobudzać Wasze zmysły, tak, aby oglądając te zdjęcia za kilkadziesiąt lat poczuć atmosferę tamtych chwil – radość, euforię, szczęście. Połowę sukcesu i radości ze zdjęć ślubnych na pewno zagwarantuje Wam wybór pięknych i ciekawych miejsc plenerowych. W Starym Sączu z pewnością takich nie brakuje. Miłośnicy zabytków mogą wybrać się na starosądecki rynek, gdzie będą podziwiać jego wielkiej urody dziewiętnastowieczną zabudowę. Kształt rynku starosądeckiego zbliżony jest do kwadratu, a każdy bok dokładnie odpowiada czterem stronom świata. Zdjęcia można wykonać przy zachowanym z pożaru siedemnastowiecznym domu mieszczańskim, zwanym "Domem na Dołkach", który mieści muzeum regionalne.


Propozycje miejsc na sesję ślubną

Kilka fotografii możecie zrobić również przy starosądeckich kapliczkach. Warto tutaj wymienić kapliczkę św. Jana Nepomucena, która została wzniesiona w końcu XVIII w. Jest to niewielka późnobarokowa budowla murowana z półkolistą absydą. Z kolei z kapliczek przydrożnych na szczególną uwagę zasługuje barokowa kapliczka przy murach klasztornych z figurą Chrystusa Miłosiernego. Do innych kapliczek zaliczają się kapliczki św. Kingi, św. Krzyża, Przymierza Pańskiego czy Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych. Również zachęcamy do pójścia na starosądeckie błonia. Oprócz pięknych widoków zastaniecie tam m.in. ołtarz zbudowany z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. Podczas odprawionej w dniu 16 czerwca 1999 na nim mszy papież kanonizował świętą Kingę. Natomiast w widłach Dunajca i Popradu rozciągają się tereny rekreacyjne z kilkoma zarybionymi stawami o łącznej powierzchni 16 ha. Zdjęcia pośród przyrody będą na pewno na trwałe zapamiętane.


Spokojne dokonanie wyboru

Ostateczny wybór należy do Was. Nie spiszcie się z tą decyzją. Powinna ona być dokładnie przemyślana, nim zapadnie ostateczna decyzja. Skonsultujcie się z rodziną, znajomymi i fotografem. Każdy z nich na pewno podsunie Wam ciekawe pomysły, z których wybierzecie Wasze wymarzone miejsca. Życzymy powodzenia!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top