Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fotograf na Waszą sesję

Fotograf na Waszą sesję
Ślub i wesele to szczególny czas, w życiu każdego człowieka. Niestety wszystkie najpiękniejsze i najważniejsze chwile w naszym życiu są bardzo ulotne. Wyjątkową pamiątką, mogącą uwiecznić ten ważny moment są zdjęcia ślubne, które mają to do tego, że nawet po kilku latach pojawia się uśmiech na twarzy kiedy ponownie wracamy do przeszłości. Aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne, konieczne jest znalezienie profesjonalnego fotografa.

Warto poświęcić swój czas, aby znaleźć odpowiednią osobę, którą wykona zdjęcia na Waszym ślubie. Możecie w tym celu skorzystać z internetu i specjalistycznych serwisów ślubnych, przeglądnąć i porównać kilkadziesiąt ofert. Należy pamiętać, iż nie tylko sprzęt czyni fotografa profesjonalistą. Wybierając fotografa powinniśmy, nie tylko zainteresować się jakim sprzętem on fotografuje, ale także jaki jest efekt końcowy wykonanych zdjęć oraz jego portfolio. Prawdziwy profesjonalny fotograf, to nie tylko osoba posiadająca odpowiedni sprzęt, ale także głowę pełną pomysłów, a swoją pracę powinna wykonywać nie tylko w celach zarobkowych, ale także z prawdziwego zamiłowania.


Miejsce na sesję ślubną

Jeśli wybierzecie już właściwą osobę, to warto także zastanowić się, gdzie chcielibyście, aby Wasza sesja się odbyła. Zdjęcia studyjne wyszły już dawno z mody. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się sesje plenerowe, wykonywane na łonie natury. Zdjęcia w plenerze, w scenerii parku lub rzeki, czy też zdjęcia industrialne w centrum miasta, lub na tle zabytków, zapewnią wspaniałą pamiątkę, w postaci niezwykłych zdjęć. Jeśli planujecie zorganizować Wasz plener w Płocku, to warto pomyśleć już wcześniej, gdzie mógłby się odbyć.


Płock miastem szczególnym

Urokliwym miejscem, a zarazem sercem Płocka jest wysoki brzeg Wisły, nazywany Ostrowem Tumskim, z którego roztaczający się wspaniały widok na szeroką dolinę Wisły, z pewnością stworzy wyjątkową scenerię Waszych zdjęć. Możecie wykonać tutaj zdjęcia na tle górujących nad skarpą, dwóch czerwonych wież Zamku Książąt Mazowieckich z XIV wieku. Do innych ciekawych miejsc w Płocku zaliczamy dawną wartownię, późnogotycki Dom Pod Trąbami z czasu XVIII/XIX wieku, będący najstarszym świeckim budynkiem w mieście oraz pozostałości obwarowań miejskich, a mianowicie gotyckiej baszty obronnej z XIV wieku. Charakterystyczną budowlą w tym mieście jest także klasycystyczny Ratusz, zbudowany w latach 1826-27.


Stary Rynek jest wspaniały

Miejscem szczególnie upodobanym przez pary młode jest również Stary Rynek, stanowiący dawne centrum średniowiecznej osady książęcej z XV wieku. Średniowieczny układ przestrzenny z XVIII i XIX wieku, nadaje temu miejscu niezwykłego uroku. Płock to wyjątkowe miasto, pełne wielu ciekawych miejsc, a zrealizowana w nim sesja zdjęciowa, z pewnością przyniesie Wam zadowalające efekty.


Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top