Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Formy zdjęć ślubnych

Formy zdjęć ślubnych
Aby Wasze zdjęcia nabrały szczególnej formy, możecie zadbać również o ich oprawę. Album ślubny, foto książka lub też wydruk wielkoformatowy stanowić mogą idealną okazję, aby powspominać wspólne chwile zarówno w rocznicę ślubu, jak i przez wiele następnych lat.

Mogą one także okazać się niezwykłym podarunkiem zarówno dla rodziców jak i gości weselnych, którzy również pragną mieć pamiątkę i zachować piękne wspomnienia z tak szczególnego czasu.


Album ślubny

Jedną z najbardziej popularnych form jest album ślubny. Nawet najprostszy album, może nabrać wyjątkowego wyrazu, jeśli przyozdobicie go suszonymi kwiatami z bukietów, kokardkami i wstążkami ze ślubu, lub też innymi rzeczami, symbolizującymi ten magiczny dzień. Starannie wyselekcjonowane fotografie, te najważniejsze i najładniejsze spośród wszystkich zdjęć ślubnych z pewnością wywołają nie lada emocje, nawet po kilku latach i stworzą wyjątkowy podarunek. Album ślubny zapewnia także efekt ładu i estetyki, co z pewnością przekłada się wygodę oglądania zdjęć.


Pamiątki ślubne w oryginalnej formie

Obecnie modne stały się także foto książki, które coraz częściej zastępują albumy. Taki rodzaj pamiątki, od jakiegoś czasu podbija serca Młodych Par. Przedstawiony za pomocą książki reportaż, pozwala na wybranie układu stron, czy też koloru tła, co zapewnia możliwość stworzenia własnego i niepowtarzalnego projektu. Dla osób pragnących zaprezentować swoje zdjęcia w bardziej wyniosły sposób, odpowiednie będą także wydruki wielkoformatowe. Duże fotografie, w dowolnych rozmiarach stwarzają niezwykłe wrażenia i nieustannie przypominają najpiękniejsze chwile.


Piękny zamek i miasteczko

Zdjęcia do Waszego albumu, foto książki lub do wydruku wielkoformatowego możecie wykonać zarówno w studiu jak i plenerze. Jeśli planujecie ślub i wesele w Bolkowie, to warto już wcześniej zapoznać się z walorami tego miasta. Jego średniowieczny układ urbanistyczny, z jednym z lepiej zachowanych rynków na Dolnym Śląsku, otaczające go barokowe i renesansowe kamieniczki z podcieniami oraz znajdująca się w centrum anielska fontanna, z pewnością stworzą magiczną scenerię Waszej sesji. Miasto posiada wiele zabytków, w tym klasycystyczny ratusz, fragmenty murów miejskich, wieżę ciśnień, czy też ruinę wieży kolejowej.


Sesja w górach

Z Waszym fotografem możecie udać się także na Wzgórze Zamkowe, opadające w stronę miasta, gdzie wykonać możecie piękne zdjęcia na tle zamku, którego charakterystycznym elementem jest wzniesiona na skale zieleńcowej wieża z dziobem. W Bolkowie znajduje się także barokowy zespół pałacowo-folwarczny, zlokalizowany w pobliżu zamku. Zieloną scenerię znajdziecie także udając się szlakiem zamku, który stanowi spacerową ścieżkę Bolkowa, mającą na celu przedstawienie przyrodniczych walorów tego niezwykłego miasta, usytuowanego na grzbiecie górskim, na pograniczu Gór Kaczawskich i Podgórza Bolkowskiego.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top