Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fascynacja chwilą - zdjęcia plenerowe

Fascynacja chwilą - zdjęcia plenerowe
Warto, żeby zdjęcia ślubne były piękne, aby po latach zaglądać do nich z wielką przyjemnością. By kadry przedstawiające Wasze cudowne chwile na nowo budziły emocje i przypominały o szczęściu w tamtych latach.

Właśnie dlatego to zadanie trzeba polecić profesjonalnemu fotografowi, który uchwyci te najważniejsze chwile, spojrzenia i przeleje je na obraz. Warto odpowiednio wcześniej przygotować się do tej sesji, która zachowa radość i szczęście tego najważniejszego dnia w Waszym życiu.


Wybór jest ważny

Poważny dylemat dla młodych stanowi miejsce sesji ślubnej. Obserwuje się stopniowe zanikanie zdjęć studyjnych. Większość par decyduje się jednak na zdjęcia plenerowe. A to z kilku prostych przyczyn. Na pewno są to zdjęcia bardziej naturalne, można je wykonać na tle przepięknych budowli, oryginalnych miejsc, wspaniałych widoków. Zdjęcia studyjne natomiast są bardzo przewidywalne i „sztuczne”. Oczywiście tam również można uchwycić szczęście młodej pary, ale o ciekawych widokach trzeba zapomnieć.


Plaża i morze

Decydując się na zdjęcia plenerowe we Władysławowie nie można zapomnieć o pięknej piaszczystej plaży, której szerokość sięga 200 metrów. Nad plażami występują typowe linie brzegowe wybrzeża charakterystyczne dla południowego Bałtyku: głównie klifowe i wydmowe.
Pozować do zdjęć można w Alei Gwiazd Sportu, a więc na miejskim deptaku. Polecamy to szczególnie osobom, dla których temat sportu jest szczególnie bliski sercu. W Alei znajdują się gwiazdy z wypisanymi imionami i nazwiskami słynnych sportowców polskich i jednego zagranicznego.


Widok na cały Półwysep

Prawdziwym przeżycie dla młodej pary będą zdjęcia wykonane na wieży widokowej w Domu Rybaka. Dom Rybaka to najwyższy budynek we Władysławowie. Przy dobrej widoczności w tle Waszych ślubnych zdjęć będzie można zobaczyć panoramę miasta, cały Półwysep Helski oraz latarnię morską w Rozewiu. Do dyspozycji jest taras widokowy, który wznosi się na wysokość 45 metrów. Zdjęcia wykonane na wieży widokowej będą na pewno zapamiętane na długie lata.


Rezerwaty przyrody

Z kolei miłośnicy przyrody powinni udać się do jednego z rezerwatów przyrody, np.: Słonych Łąk, Doliny Chłapowskiej czy Przylądku Rozewie lub Nadmorskiego Parku Narodowego. Piękne zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka na całe życie. Dlatego ważne jest, aby nie zaniedbać tej szansy zatrzymania wielkiego szczęścia. Na pewno po latach wspólnego życia powrotowi do tych zdjęć będą towarzyszyć wielkie wzruszenie i radość.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top