Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Emocje uchwycone na pięknych fotografiach

Emocje uchwycone na pięknych fotografiach
Zdjęcia ślubne powinny wyróżniać się niespotykaną swobodą i radością. Potrafi je wykonać jedynie profesjonalny fotograf. Zanim zostanie zatrudniony, młodzi powinni obejrzeć jego dotychczasowego dokonania, szczególnie galerie ślubne.

Podczas rozmowy wspólnie powinniście wybrać optymalną dla Was opcję. Mianowicie miejsce na plener ślubny oraz dokładną datę. Decydując się na zdjęcia na świeżym powietrzu, powinno być wybranych więcej terminów, gdyż pogoda może pokrzyżować Wasze plany.


Wczesny wybór dobrym wyborem!

Nie warto zwlekać do ostatnich dni z zatrudnieniem fotografa. Warto pamiętać, że ci najlepsi zwykle bardzo wcześnie mają zajęty terminarz. A skoro te zdjęcia będą oglądane w każdym momencie Waszego życia, muszą być jedyne w swoim rodzaju. Każde zdjęcie powinno być należycie przemyślane, każdy szczegół odpowiednio dopracowany.


Kartuzy i tutejsze plenery

W Kartuzach warto wybrać się do punktu widokowego „Ławka Assesora”, która znajduje się przy wąskiej asfaltowej szosie łączącej ul. Wzgórze Wolności z wylotową do Sulęczyna i Bytowa. Obiekt powstał w XIX wieku. Zdjęcia można wykonać chociażby na tle jeziora Karczemnego. Wielu mieszkańców udaje się w to miejsce, aby podziwiać uroki Kartuz. Jeśli nie będzie Wam przeszkadzał wzrok innych osób, to miejsce nada zdjęciom ślubnym zapewne dodatkowego uroku.


Atrakcyjne miejsca

Polecamy udać się także do Gaju Świętopełka, a więc lasu bukowego położonego obok zespołu poklasztornego, nad jeziorem Klasztornym. Jest to jedna z najładniejszych w okolicy tras spacerowych, licznie odwiedzana przez turystów, a także samych mieszkańców. Częścią gaju jest Aleja Filozofów prowadząca od Zespołu Poklasztornego Zakonu Kartuzów wzdłuż brzegu Jeziora Klasztornego Małego do miejsca zwanego Wyspą Łabędzią. Zdjęcia ślubne zrobione właśnie tam na pewno zostaną na długo zapamiętane.


Piękno architektury okolic

Do zdjęć pozować można na tle licznych zabytków architektury, sztuki sakralnej i ludowej. Jeśli młodzi nie mają czasu i ochoty na znalezienie ciekawego miejsca, zdjęcia można wykonać również na zwykłej ulicy czy nad jeziorkiem. Pomysłów jest wiele. Najważniejsze, aby te fotografie przedstawiały Wasze szczerze i wspólne marzenia, a także mówiły o Waszych pasjach i zainteresowaniach. Wtedy na pewno z radością za kilka lat przewracać będziecie kolejne kartki w Waszym albumie ślubnym.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top