Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Dworek Arkadia - idealne miejsce na Twój ślub marzeń

Dworek Arkadia - idealne miejsce na Twój ślub marzeń
Wybór miejsca na ślub i wesele to jedna z najważniejszych decyzji, jaką Para Młoda musi podjąć w trakcie planowania tego wyjątkowego dnia. Dworek Arkadia oferuje nie tylko malownicze krajobrazy i eleganckie sale weselne, ale również profesjonalną obsługę, która sprawi, że wesele zostanie na długo zapamiętane przez nowożeńców oraz gości. Sprawdź, dlaczego Dworek Arkadia jest idealnym miejscem na Twój ślub marzeń!

Najlepsze miejsce na organizację ślubu? Wybierz Dworek Arkadia!

Dworek Arkadia to uroczy, ekskluzywny obiekt położony blisko Lublina, w sercu malowniczej przyrody. Pary Młode mogą zorganizować na terenie dworku swój wymarzony ślub, a o szczegóły całego wydarzenia zadbają organizatorzy przyjęć. Z pomocą doświadczonego zespołu każdy element wesela - od doboru dekoracji sal, skomponowanie menu, aż po zadowolenie wszystkich gości - przestanie być stresującym wyzwaniem. Nowożeńcy mogą w pełni skupić się na celebrowaniu tego wyjątkowego dnia w gronie najbliższych im osób, a pracownicy obiektu zadbają o najwyższy poziom obsługi wszystkich gości.

Eleganckie sale weselne

Sale weselne dostępne w Dworku Arkadia są przestronne i urządzone w eleganckim stylu. Salę Kryształową zdobią piękne, kryształowe żyrandole, a w Sali Balowej goście mogą podziwiać obrazy Edwarda Degasa. Wnętrza pełne klasy pozwolą na organizację efektownych i niezapomnianych przyjęć weselnych. 

Marzysz o kolorystyce sali dopasowanej do Twojego gustu? Przedstaw organizatorom swoje oczekiwania, a oni zajmą się przygotowaniem przestrzeni w taki sposób, by odzwierciedlić Twoją wizję idealnego wesela.

Ślub w plenerze

Parom, które marzą o romantycznej ceremonii na łonie natury, organizatorzy z Dworku Arkadia proponują organizację ślubu plenerowego. Malownicze ogrody i urokliwe otoczenie dworku stanowią idealne tło dla takich uroczystości, co gwarantuje piękne wspomnienia nowożeńców i gości. Piękna okolica stanie się także doskonałą scenerią do przeprowadzenia sesji zdjęciowej z fotografem.

Wysoka jakość obsługi

Zespół Dworku Arkadia to profesjonaliści, którzy zadbają o najmniejsze szczegóły Twojego ślubu. Pracownicy dopilnują, by wybrane przez Ciebie menu zostało podane gościom zgodnie z harmonogramem, a kierownik sali zadba o koordynację całego wydarzenia, od chwili pojawienia się pierwszych gości weselnych. Każda Para Młoda może być pewna, że wszystko przebiegnie płynnie i zgodnie z planem, a ten wyjątkowy dzień będzie dokładnie taki, jak w marzeniach.

Świeże i pyszne dania

Kulinarny aspekt przyjęcia weselnego również jest istotny. Kuchnia Dworku Arkadia słynie z wyśmienitych dań, przygotowywanych ze świeżych i wysokiej jakości składników. Wyszukane menu i posiłki przyrządzane na miejscu przez znamienitych kucharzy zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta kulinarne.

Pokoje noclegowe dla gości

Dworek oferuje eleganckie pokoje dla gości weselnych, co jest dużym udogodnieniem dla osób przybywających z daleka. Możliwość spędzenia nocy na miejscu pozwala na dłuższe celebrowanie tej wyjątkowej okazji i urządzenie poprawin już po ślubie. W Dworku Arkadia może przenocować do 30 osób.

Podsumowanie

Wyjątkowy urok, piękna okolica i najwyższa jakość obsługi sprawiają, że Dworek Arkadia to idealne miejsce do organizacji ślubu i wesela. Malownicze otoczenie pozwala na przeprowadzenie ceremonii ślubnej w plenerze, z kolei eleganckie sale są doskonałą scenerią dla stylowych przyjęć. Dworek Arkadia zapewnia niezapomnianą atmosferę oraz perfekcyjną obsługę gości weselnych, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Możesz mieć pewność, że z pomocą pracowników dworku Twoje marzenia o idealnym ślubie staną się rzeczywistością.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top