Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia

Dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia
Profesjonalny fotograf ślubny z pewnością dobrze zrealizuje się w pracy. Dobrze jest jednak przemyśleć opcję zatrudnienia dwóch fotografów. Na rynku można znaleźć takie oferty. Z pewnością w ten sposób otrzyma się zdjęcia z wielu perspektyw.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. W tym dniu wszystko musi być idealne, nawet serwetka na stole. Każdy szczegół tworzy tą wspaniałą otoczkę i każdy element składa się na ten wspaniały dzień. Jednak skupmy się na temacie fotograficznym.


Praca dwóch fotografów

Dlaczego niektórzy biorą na swoje wesele dwóch fotografów ślubnych, inni tylko jednego a jeszcze inni w ogóle? To jest już zapewne jest kwestia funduszy. Ale po co nam na ślubie dwóch fotografów? Przecież nie wystarczy nam jeden? W tym przypadku już trzeba podejść do tego indywidualnie. Przecież dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia. Ta sama scena może być przedstawiona na różne sposoby, dwa różne punkty widzenia.


Dwa różne spojrzenia

Zdjęcia ślubne powinny być naszą pamiątką na wieki. Dlatego dwóch fotografów na ślubie to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed nieprzewidzianą awarią sprzętu czy też wypadkami losowymi itp. To też większa szansa na uchwycenie tych wspaniałych momentów na różne sposoby. Każdy fotograf ma inne podejście do zdjęć i inaczej patrzy przez obiektyw. Dlatego na dwóch fotografów decydują się ludzie, którzy niekoniecznie liczą się z wydatkami ślubnymi i zależy im bardzo na różnorodności zdjęć.


Czytajcie uważnie umowę

Jednak często się zdarza, że szanowany fotograf zastrzega sobie do samodzielnej pracy, czyli podpisując umowę z para młodą nie zgadza się na obecność drugiego fotografa. Są to oczywiście sporadyczne przypadki, ale jednak mają one miejsce. Dlatego przy podpisywaniu umowy należy zwracać uwagę na wszystkie szczegóły, nawet gdyby cos się wydawało oczywistego.
Jednak skupmy się na temacie fotograficznym.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top