Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Drink bar na wesele - 3 powody, dla których warto go mieć na przyjęciu!

Drink bar na wesele - 3 powody, dla których warto go mieć na przyjęciu!
Drink bar na wesele staje się coraz popularniejszy wśród przyszłych Par Młodych i dzieje się tak nie bez powodu. To efektowny dodatek na każdej większej imprezie, wpisujący się świetnie w weselny klimat. Planujesz ślub i szukasz atrakcji, która wywoła entuzjazm gości? Oto 3 powody, dla których mobilny drink bar na wesele może okazać się strzałem w dziesiątkę.

1. Jeden drink bar na weselu wiele alkoholi

Ciocia Stasia preferuje wino, wujek Zygmunt lubi piwo, przyjaciele wolą wódkę, babcia Jadzia stawia na kolorowe drinki, a ty wybierasz whisky? Szybko okazuje się, że zakup alkoholu na wesele wcale nie jest taki prosty.

W takiej sytuacji drink bar często staje się optymalnym wyborem. Po pierwsze w pakiecie otrzymujesz profesjonalną obsługę barmańską, po drugie zaś goście zyskują dostęp do różnego rodzaju alkoholi. Takie połączenie sprawia, że prawdopodobnie każdy z gości otrzyma napój wyskokowy, dopasowany do jego indywidualnych preferencji.

Nie tylko drinki z alkoholem

Niemal na każdym weselu bywają dzieci lub osoby, które preferują napoje bezalkoholowe lub pić alkoholu po prostu nie mogą. Z reguły skazani są oni na spożywanie soków, popularnych napojów gazowanych lub wody. Tymczasem drink bar to atrakcja weselna również dla nich.

Doświadczeni barmani przygotowują nie tylko kolorowe drinki na bazie alkoholu. W razie potrzeby stworzą też efektowny napój dla dzieci i dorosłych, wolny od procentów!

Decydując się więc na drink bar, zyskujesz jedno miejsce, w którym profesjonaliści zadbają o gust w wyborze napojów do picia każdego z uczestników wesela, uwzględniając ich osobiste upodobania.

2. Dodatkowa atrakcja w postaci barmańskiego show

Z drink barem na weselu możesz zapomnieć o nudzie! Szukasz czegoś, co porwie gości bardziej, niż gry i zabawy na oczepinach? W takim razie postaw na barmańskie show, które stanie się niezapomnianą atrakcją twojej imprezy.

Przyznaj szczerze — ile razy w życiu zdarzyło ci się oglądać barmański pokaz z prawdziwego zdarzenia? I nie mówimy tu o potrząsaniu shakerem przez obsługę twojego ulubionego lokalu.

Flair show: podrzucanie butelek, mieszanie drinków w rytm muzyki, pirotechniczne akcenty, aktywizowanie publiczności — jednym słowem show, które rozkręci gości i zachęci ich do wspólnej zabawy. Profesjonalna obsługa pokaże w efektowny sposób, jak posługiwać się sprzętem barmańskim.

3. Drink bar na wesele to oszczędność funduszy?

Zdecydowanie! Inwestując w drink bar na wesele, alkohol do kolorowych drinków z reguły stoi po ich stronie. W związku z tym nie musisz martwić się o zapewnienie wielu różnych napojów alkoholowych, co wiąże się z dużymi kosztami. Zakup wina, piwa, wódki i innych płynów wyskokowych to niemały wydatek. Tutaj możesz sprawdzić przykładową propozycję https://www.przystanekbar.pl/drink-bar-na-wesele/.

Mobilne drink bary na wesele nabywają nierzadko alkohol na preferencyjnych warunkach jako firma. Dzięki temu całkowity koszt za ich usługi: organizacja show, profesjonalna obsługa, kolorowe drinki na bazie różnorodnych alkoholi bardzo często okazuje się znacznie niższy, niż samodzielne zaopatrywanie się w kilka wariantów wysokoprocentowych trunków.

Dodatkowo nie zamrażasz gotówki w postaci alkoholu, który przecież często zostaje nawet po najbardziej udanym weselu. Wybierając drink bar płacisz za to, co realnie zostanie zużyte i nie musisz martwić się, co później zrobić z napoczętymi butelkami kilku różnych alkoholi.

Sam więc widzisz, że drink bar na weselu to opcja, którą z pewnością warto rozważyć podczas planowania uroczystości. Jest to niewątpliwie jedna z tych atrakcji, którą goście będą wspominać z przyjemnością jeszcze na długo po zakończonym weselu.

Artykuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top