Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Doskonale utrwalone emocje

Doskonale utrwalone emocje
Profesjonalny fotograf to taki fachowiec, który potrafi przelać wielkie uczucia młodej pary na fotografie. Widoczne na zdjęciach takie wartości jak miłość i szczęście będą niezwykłą i najcenniejszą pamiątką ślubną, do której będziecie wracać w późniejszych latach.

Warto przed zatrudnieniem fotografa zapoznać się z jego dotychczasowymi dokonaniami. Tylko fachowiec z doświadczeniem będzie gwarantem pięknych i jedynych w swoim rodzaju zdjęć. A z wyborem nie należy zwlekać, gdyż ci najlepsi mają już dużo wcześniej zarezerwowane terminy. Wydarzenie jest niezwykłe, dlatego nie można spóźnić się z podejmowaniem ważnych decyzji.]


Plener wyparł studio

Kiedyś zdjęcia wykonywane w studiu były na porządku dziennym. Dziś zdecydowanie więcej par decyduje się na pozowanie do zdjęć w plenerze. Przecież żadne sztuczne studyjne tło nie może równać się ze zdjęciami wykonanymi na tle autentycznych pięknych budowli czy niepowtarzalnych widoków nad jeziorem, w lesie czy na łące. Decydując się na ślubny plener warto wybrać inny dzień aniżeli planowana uroczystość. Przecież zawsze istnieje ryzyko poplamienia sukni ślubnej czy garnituru, rozwiania przez wiatr ułożonej fryzury. Ponadto zdjęcia wykonane kilka dni po ślubie to również zdecydowanie mniej stresu i więcej czasu, przez co można starannie przygotować się do tych niepowtarzalnych fotografii.


Kaszubska sesja ślubna

Puck jest miasteczkiem w którym dominuje wyraźnie klimat kaszubski. Znajduje się tam m.in. port jachtowy, w którym odbywają się liczne imprezy żeglarskie. Zdjęcia zrobione na porcie na pewno będą bardzo piękne. W Pucku jest również molo zakończone kawiarnią panoramiczną i cennymi zabytkami. Na pewno warto odwiedzić to miejsce i pokusić się o wykonanie kilku fotografii do ślubnej kolekcji. Świetne, a zarazem oryginalne zdjęcia wyjdą na pewno w Grotach Mechowskich w Mechowie. Jest to mała wioska położona w gminie Puck. Są to jedyne tego typu jaskinie w Polsce i Europie Północnej. Dla turystów udostępniona jest tylko niewielka, przyotworowa część jaskini, ponieważ pozostała część jest bardzo trudno dostępna. Warto pokusić się o zdjęcia w najkrótszej podziemnej trasie turystycznej w Polsce.


Inne miejsca w Pucku

Fotografie ślubne można również wykonać w Muzeum Ziemi Puckiej na tle ciekawych eksponatów pochodzących nawet z epoki kamienia. Bardzo cennym elementem zbiorów jest dębowa 1300-letnia łódź wydłubana z jednego pnia. Tło dla ślubnych zdjęć mogą stanowić również zrekonstruowane wnętrza Kamienicy - XIX wieczne pokoje na piętrze. Jak widać na powyższych przykładach, jest w czym wybierać. Najważniejsze, żeby ten wybór był dobrze przemyślany, gdyż tylko wtedy sesja ślubna będzie niezapomnianym wydarzeniem w Waszym życiu!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top