Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Do tych chwil wraca się przez obrazy...

Do tych chwil wraca się przez obrazy...
Przed ostatecznym wyborem fotografa warto zapoznać się z jego dorobkiem w tej dziedzinie, a także stylem wykonywania zdjęć. Dlatego już podczas pierwszej wizyty można poprosić fachowca, aby zaprezentował kilka wykonanych przez siebie fotografii ślubnych.

Tylko wtedy będziecie pewni swojego wyboru. Jeśli już zdecydujecie się na zatrudnienie odpowiedniego artysty, możecie ustalić szczegóły sesji ślubnej. Mianowicie warto zastanowić się wtedy, czy zdjęcia wykonywane będą w studiu, czy może na świeżym powietrzu. Każdy z tych wyborów ma swoje plusy i minusy. Decydując się na zdjęcia w studiu automatycznie traci się możliwość zapisania tych pięknych i niepowtarzalnych chwil pośród pięknej przyrody, ciekawych miejsc, zabytków. Z kolei wybierając plener przeszkodzić może zła pogoda. Dlatego warto wtedy zarezerwować inne terminy. A pomysłów na ciekawe zdjęcia plenerowe w Wejherowie jest wiele.


Amfiteatr i nie tylko

Chociażby warto wybrać się do Parku Majkowskiego. Park usytuowany jest niedaleko centrum miasta. W parku znajduje się amfiteatr miejski, plac zabaw, Pałac Przebendowskich, a także staw, wokół którego stoją przechodnie, karmiąc łabędzie. W amfiteatrze odbywa się wiele ciekawych imprez. Można spotkań tam spacerujących wielu mieszkańców miasta. Zdjęcia wykonane właśnie tam na pewno na długo pozostaną w pamięci młodej pary i będą mile wspominane przez długie lata.


Miejskie zakątki Wejherowa

Jeśli nie będą przeszkadzać Wam tłumy przechodniów, świetnym miejscem na zdjęcia ślubne jest Plac Jakuba Wejhera. Jest to centralny plac w Wejherowie, będący rynkiem miejskim. W przeszłości odbywały się tam targi, a dziś jest to reprezentacyjne miejsce Wejherowa. Ciszę i spokój młodzi odnajdą zapewne na deptaku w Wejherowie. Obejmuje on ulice 12 Marca i Jana III Sobieskiego. Spacerowanie i pozowanie do zdjęć ślubnych w tych okolicach sprawi na pewno dużą przyjemność. Będzie to jednocześnie możliwość zapomnienia choć na chwilę o codziennych obowiązkach i zmartwieniach.


Zabytkowe tła

Zdjęcia można robić również na tle zabytków. Można tutaj wymienić Kolegiatę p.w. Świętej Trójcy, Kościół św. Anny, Kalwarię Wejherowską, wspomniany już Pałac Przebendowskich czy Ratusz. Każda decyzja podjęta przez młodych będzie dobra. Ważne jest tylko tyle, by ostateczny wybór był ukierunkowany na wspólne zainteresowania i pasje.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top