Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Czy zatrudnić konsultanta ślubnego?

wedding planner - konsultant ślubny
Mówi się, że organizacja wesela to ogromne nakłady czasu i wielki stres dla przyszłych nowożeńców. Aby mieć pewność, że ceremonia ślubna sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, warto powierzyć jej przygotowanie specjaliście. Zobacz w czym pomoże Wam "wedding planner" czyli śluby konsultant.

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie, łączący karierę zawodową z ciąłym rozwojem i rozwijaniem swoich kompetencji, często nie mogą sobie pozwolić na czasochłonne, wielomiesięczne przygotowania do ślubu. Z tego powodu coraz więcej par przesuwa w czasie datę ślubu, lub decyduje się na wsparcie konsultanta ślubnego. Okazuje się, że ta usługa, dawniej zarezerwowana wyłącznie dla majętnych par, nie stanowi już tak wysokiego kosztu jak niegdyś.

Wedding planner czyli konsultant ślubny

Skorzystanie z usług konsultanta ślubnego, pozwala zaoszczędzić pewną część środków. Wedding planner z doświadczeniem, posiada bowiem kontakty biznesowe - sprawdzone, polecane firmy z branży - z którymi współpracuje. Firmy te oferują specjalne zniżki wyłącznie dla zaprzyjaźnionych konsultantów.

Co może zrobić dla nas wedding planner? Zależy to od tego, czego sobie zażyczymy i jaką kwotę możemy wydać na organizację wesela. Konsultant może na przykład jedynie poszukać odpowiedniej sali weselnej według wskazanej przez nas liczby gości oraz zadbać o jej profesjonalną dekorację, ale możemy również poprosić go, aby załatwił wszystko, co tylko będzie nam potrzebne w zakresie organizacji wesela (kościół, bukiet ślubny, zaproszenia, a nawet pomóc zarezerwować hotel na podróż poślubną).

Jak znaleźć konsultanta ślubnego?

Gdzie znaleźć dobrego konsultanta? Obecnie jest to już na tyle popularna branża, że wystarczy poszukać w Internecie czy popytać wśród znajomych. Dokonując wyboru, zdecydujcie się jednak na profesjonalistę, który zorganizował już co najmniej kilka wesel. Koniecznie poproście o zdjęcia z wybranych ceremonii - momoże Wam to określić Wasze preferencje dotyczące stylu wesela i wskazać konsultantowi kierunek prac.

Jeżeli tylko budżet weselny pozwala na zatrudnienie specjalisty ds. organizacji ślubu, warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy specjalisty, który nie tylko odciąży Was w przygotowaniach, ale także sprawi, że Wasza uroczystość będzie absolutnie wyjątkowa.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top