Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Czekoladowa fontana - smakowita atrakcja weselna

Czekoladowa fontana - smakowita atrakcja weselna
Ciekawym pomysłem na urozmaicenie Waszej weselnej zabawy jest wynajęcie czekoladowej fontanny. Urządzenia te wbrew pozorom nie są atrakcją skierowaną tylko do dzieci. Dorośli także z chęcią oddają się przyjemności maczania smakołyków w płynnej, pachnącej czekoladzie. Fontanny czekoladowe działają na tej samej zasadzie co te z wodą.

Płynna czekolada spływa po kaskadach, tworząc przy tym niesamowity efekt wizualny. Dodatkowo można podświetlić ją specjalną podstawą, która dodatkowo podkreśli jej walory estetyczne. Fontanny stają się główną atrakcją prawie każdego wesela. Nawet Ci z gości, którzy niespecjalnie przepadają za słodyczami, choć na chwilę podejdą, by sprawdzić zasadę działania tego urządzenia. Dzięki temu fontanny spełniają ważną funkcję integracyjną dla nieznających się gości na weselu.
 

Smakołyki do mieszania w czekoladzie

Smakołyki jakie można maczać w czekoladzie to kawałki bananów, kiwi, pomarańczy, mandarynek, truskawek czy też winogron. Na smakołyki doskonale nadają się także biszkopty, pianki marshmallow czy też malutkie pączki. Zabrudzeniu zapobiegają długie patyki, na które nadziewa się przysmaki oraz talerzyki i papierowe serwetki. Często wynajmuje się osobę, która przez całą uroczystość czuwać będzie nad prawidłową praca urządzenia, pomoże gościom, którzy będą mieli problem z przygotowaniem smakołyku oraz dopilnuje czystości w jego okolicach. Fontanną może spływać wybrany przez Was smak czekolady. Zarówno biała, mleczna, deserowa, truskawkowa, toffi czy też cappuccino.
 

Brak problemów technicznych

Do prawidłowego funkcjonowania fontanny wystarczy tylko dobrze wypoziomowany i stabilny stół oraz bliskość podłączenia do sieci elektrycznej. Nie należy także umiejscawiać jej w miejscach narażonych na przeciągi, by uniknąć rozchlapywania czekolady. W Suwałkach wynajmem czekoladowych fontann zajmuje się firma Mezzo Forte zlokalizowana przy ulicy Jana Pawła II 8a. Można poszukać także ofert w Internecie. Niektóre z firm oferują wysyłkowy wynajem urządzenia. Fontanna dostarczana jest do narzeczonych, a następnie z powrotem do właściciela za pomocą przesyłki kurierskiej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top