Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Czas na wybór ślubnego bukietu

Czas na wybór ślubnego bukietu
Każda panna młoda chce, aby w dniu ślubu jej wygląd był olśniewający. Dlatego przygotowania trwają nieraz wiele miesięcy. Niektóre decyzje podejmuje się w pierwszej kolejności. Parę kwestii jednak ustala się nieco później. Jedną z nich jest wybór bukietu ślubnego.

Większość par zwraca uwagę na to, by wszelkie dekoracje, które przygotowywane są na ich ślub i wesele, tworzyły harmonijną i spójną całość. Dlatego też decydujący wpływ na wybór kwiatów do bukietu ma dekoracja sali weselnej, samochodu, którym jadą nowożeńcy, kościoła, a także bramy – jeśli młodzi mieszkają w domach, a nie w bloku czy kamienicy. Większość par wybiera te same elementy dekoracyjne czy kolorystyczne. Jest to bardzo dobry pomysł.
 

Właściwy wybór kwiaciarni

Gdzie szukać odpowiedniej kwiaciarni? Warto zajrzeć na fora internetowe, na których wypowiada się wiele par z Chełma (zarówno przygotowujących się do ślubu, jak i mających tę uroczystość już za sobą). Przeglądając fora szybko okaże się jednak, że jedni polecają, a inni zdecydowanie odradzają te same miejsca. Najczęściej pojawia się kwiaciarnia Aga-Artis, jednak zdania są podzielone. Dlatego najlepiej popytać wśród znajomych. Koleżanki czy kuzynki, które brały ślub, na pewno udzielą Wam wielu cennych rad. Warto z pewnością wybrać się do kilku miejsc i na własne oczy zobaczyć, co mają do zaoferowania, a także popytać o ceny, które różnią się między sobą dość znacznie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top