Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Chwile zapamiętane na zawsze

Chwile zapamiętane na zawsze
Wybór ciekawych miejsc na sesję zdjęciową w Białymstoku jest bardzo duży. Ważne jest, aby zatrudniony fotograf weselny potrafił zatrzymać pewne momenty, do których małżonkowie za pomocą zdjęć mogą powrócić niemalże w każdym momencie swojego życia.

Sesja ślubna to również wielkie wyzwanie. Przecież trzeba zadecydować, czy zdjęcia mają być robione w studiu czy w plenerze. A także wybrać odpowiednie miejsce na wykonanie zdjęć.


Właściwy wybór specjalisty

Wszyscy zastanawiają się, jak spośród bardzo dużej liczby ofert wybrać odpowiedniego fotografa. Odpowiedzi na to pytanie trudno udzielić, bowiem bardzo dużo zależy od osobistych przekonań i zainteresowań. Dlatego bardzo ważne jest, aby najpierw przed wyborem zobaczyć dokonania danego fotografa, sprawdzić jego warsztat. Na pewno dobra współpraca Młodej Pary z fotografem weselnym przyczyni się do tego, że zdjęcia ślubne będą jeszcze bardziej piękne. Nie można obawiać się również rozmowy z fotografem podczas samej sesji, należy wręcz zgłaszać swoje propozycje i uwagi.


Piękne plenery w Białymstoku

Odpowiednia sceneria dodaje uroku każdemu zdjęciu, szczególnie temu ślubnemu. Ciekawych miejsc w Białymstoku nie brakuje. Chociażby warto wybrać się do Domku Napoleona. Budynek jest małą klasycystyczną rotundą o kopulastym dachu, z portykiem i zwężającymi się ku górze ścianami. Miłośników przyrody zapraszamy do parków, szczególnie Parku Dojlidy. Park jest szczególnie ciekawy ze względu na występujący starodrzew. Również styl neoklasycystyczny Pałacu Lubomirskich, który znajduje się na terenie tego parku sprawi, że zdjęcia będą jeszcze ładniejsze.


Inne oryginalne pomysły

Bardzo oryginalnym pomysłem byłyby zdjęcia w Wiosce Indiańskiej. Tam dzieci uczestniczą w 3-godzinnym programie, gdzie oferowane jest m.in. malowanie twarzy, strzelanie z łuku, walki, przeciąganie liny, bieg apacki. Zdjęcia ślubne z dziećmi przeżywającymi wielką przygodę w tle będą zapewne zapamiętane na długo. Coraz częściej słyszy się o wykonywaniu zdjęć ślubnych na dworcach kolejowych czy ciekawych ulicach. Można tam przygotować naprawdę ciekawe ujęcia. Tak naprawdę zdjęcia można wykonać wszędzie. Wszystko zależy od pomysłowości młodych, a także od inwencji twórczej zatrudnionego fotografa. Zatem życzymy udanej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top