Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Bydgoszcz – to tutaj powiecie sobie: „Tak”

Bydgoszcz – to tutaj powiecie sobie: „Tak”
Zdecydowaliście się powiedzieć sobie sakramentalne „TAK!”. Na pewno jesteście podekscytowani tym faktem, jednak zanim na mecie pojawi się radość, przed Wami jeszcze niezły poligon przygotowań. „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono” – pisała Wisława Szymborska i miała rację.

W trakcie przygotowań dowiecie się bardzo wielu rzeczy nie tylko o swoim partnerze, ale i o sobie samych. Niestety przed Wami wiele stresujących sytuacji i przepraw ze sobą, rodzicami i wszystkim tym, co trzeba będzie załatwić. Na szczęście mieszkacie w jednym z większych miast w Polsce, więc nie powinno być problemów z miejscem na wesele czy godziną mszy w upragnionym kościele. Niestety „nie powinno być” a „nie będzie”, to wielka różnica.
 

Bydgoszcz - wielkie możliwości i większa konkurencja

Cóż, jednak w Bydgoszczy – podobnie jak w innych dużych miastach – jest również większa konkurencja w postaci innych młodych par. Poszukajcie więc spokojnie sali, na której chcecie, aby odbyło się przyjęcie. Jeśli znajdziecie kilka, zróbcie wstępne rezerwacje i pojedźcie je obejrzeć z kimś, kto wam rzeczowo doradzi. Pamiętajcie, że liczy się spokój. Im dłużej planujecie wesele, tym na więcej rzeczy spojrzycie z dystansem. Nie kierujcie się tylko modą. Pamiętajcie, że ona przychodzi i odchodzi, a klasyka zawsze bierze górę. Dlatego decydując się np. na sesje zdjęciowe, zróbcie ponadczasowe fotografie, które będą Wam się zawsze podobały i kilka zdjęć „z jajem”. Bydgoszcz jest przecież tak pięknym miastem położonym między lasami i z jednym z największych parków, że szkoda byłoby z tej zieleni nie skorzystać.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top