Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Buty, w których przetańczysz całą noc

Buty, w których przetańczysz całą noc
Strój panny młodej budzi wiele emocji. Podczas ceremonii zaślubin to głównie na nią zwrócone są oczy gości. Chociaż wydawać by się mogło, że najważniejsza jest suknia ślubna, to niemniej istotny jest także wybór butów, których najczęściej wprawdzie praktycznie nie widać, jednak panna młoda musi wytrzymać w nich kilkanaście godzin

Jeśli zamierzasz dokonać zakupu w Częstochowie, możesz wybrać się np. do Galerii Jurajskiej. Kilka dobrych sklepów obuwniczych znajdziemy również w alejach oraz w salonach ślubnych.
 

Ładne czy wygodne?

Jakie buty wybrać? Wiele zależy od tego, jakie nosisz na co dzień. Szpilki czy czółenka na wysokim obcasie wprawdzie prezentują się pięknie, jednak stworzone są dla pań, które przyzwyczajone są do noszenia takiego obuwia. Jeśli na co dzień wkładasz baleriny lub trampki, lepiej od razu zrezygnuj z wysokich butów i pozostań przy kilkucentymetrowym obcasie.
 

Niekoniecznie w bałym kolorze

Co ważne – Twoje buty wcale nie muszą być białe. Ostatnio panny młode coraz częściej decydują się na kolorowe buty zbliżone kolorystycznie np. do bukietu czy też szarfy, która przepasa suknię ślubną. O ile w białych pantofelkach raczej już nigdzie nie pójdziesz – kolorowe będziesz miała okazję wykorzystać.
 

Wygoda najważniejsza

Przede wszystkim jednak kieruj się podstawową zasadą – wygodę stawiaj na pierwszym miejscu. Nie warto, abyś po weselu przez wiele tygodni męczyła się z bolesnymi odciskami. Gdy już kupisz buty, najlepiej, abyś pochodziła w nich po mieszkaniu, poćwiczyła z narzeczonym pierwszy taniej, itp. Dzięki temu podczas wesela nie spotka Cię przykra niespodzianka.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top