Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Bransoletki na sznurkach - modna biżuteria

Bransoletki na sznurkach - modna biżuteria
Bransoletki są jednym z najstarszych rodzajów biżuterii, które od tysięcy lat noszone są zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Na przestrzeni wieków ewoluowały, przekształcając się z prostych pasków skóry lub sznurków w skomplikowane dzieła sztuki. Do dziś jednak niezwykle modne są tradycyjne bransoletki na sznurku z zawieszkami. Co warto wiedzieć o tej biżuterii? Gdzie kupić eleganckie modele? Zachęcamy do lektury.

Bransoletki na sznurku

Bransoletki na sznurkach są niezwykle różnorodne, a ich wygląd zależy od wybranych materiałów. Do najpopularniejszych można niewątpliwie zaliczyć bransoletki na jednym, wytrzymałym sznurku, które ozdobione zostały modnymi zawieszkami w różnych kształtach, np. krzyżykiem, serduszkiem i linią życia, kółkiem, itp.

Jak wybrać idealną bransoletkę na sznurku?

Bransoletka powinna być spójna z Twoim codziennym stylem ubierania. Jeśli preferujesz casualowe, luźne ubrania, bransoletka na czerwonym sznurku, może być dobrym wyborem. Świetnie komponować będzie się z jeansami, białą koszulką, a nawet zwiewną sukienką do pracy. Jeżeli zaś na co dzień ubierasz się elegancko, bransoletka z delikatnymi, metalowymi zawieszkami może lepiej pasować do Twojego stylu.

Bransoletka, choć piękna, powinna być również wygodna w noszeniu. Upewnij się, że jest odpowiedniej wielkości - nie zbyt ciasna, ale też nie zbyt luźna. Powinna lekko zwisać z nadgarstka, jednak tak, aby nie zsunęła się z dłoni.

Zawieszki mogą mieć różne znaczenie - mogą symbolizować ważne dla Ciebie osoby, miejsca, zainteresowania lub wartości. Wybierz taki model, który ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Do najpopularniejszych należą bransoletki na sznurkach ozdobione zawieszką w kształcie serca czy koniczynki.

Bransoletki na sznurkach - gdzie kupić?

Osobom, które szukają eleganckich i delikatnych bransoletek na sznurkach wykonanych z trwałych materiałów oraz srebra, szczególnie polecamy zakupy w Biżuteria Szyk. Znajdziesz tam nowoczesne bransoletki na sznurku, które możesz podarować mamie, siostrze czy przyjaciółce z okazji urodzin, imienin czy Świąt Bożego Narodzenia. Bransoletki dostępne w asortymencie zakończone są srebrnym łańcuszkiem, który popularnie jest nazywany przedłużką. Dzięki niemu można dopasować długość bransoletki do każdego nadgarstka. Noszenie biżuterii tej będzie jeszcze wygodniejsze.

W ofercie znajdują się również popularne bransoletki sznurkowe ściągane. Ozdobę wystarczy założyć na rękę i pociągnąć za obie końcówki wiszącego sznurka, dzięki temu szybko skrócisz jej obwód i tym samym dopasujesz ją do nadgarstka.

Akcesoria te są idealne dla osób, które szukają biżuterii delikatnej, lekkiej, eleganckiej, ale jednocześnie niezobowiązującej. Takiej, którą można nosić zarówno do stroju biznesowego, jak i codziennego.

Podsumowanie

Bransoletki na sznurkach zakończone srebrnym łańcuszkiem bądź ściągane to popularny rodzaj biżuterii, który wybierany jest przez coraz większą rzeszę osób. Wyroby jubilerskie ozdobione są eleganckimi zawieszkami, typowymi, metalowymi lub też z ozdobnymi cyrkoniami. Akcesoria te można zakładać do różnych rodzajów ubrań, zarówno casualowych, jak i biznesowych. Osobom, które szukają trwałych bransoletek na czerwonym, czarnym sznurku, ozdobionych eleganckim wisiorkiem, szczególnie polecamy zakupy w sklepie jubilerskim Biżuteria Szyk.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top