Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Biskupiec - magiczne plenery

Biskupiec - magiczne plenery
Kilkunastu lat potrzebuje doskonały fotograf ślubny, aby wyrobić dla siebie renomę w Biskupcu oraz okolicznych miejscowościach. Wybór należy wykonać w oparciu o opinie innych klientów oraz o inne czynniki.

Składają się na to różnorodne umiejętności – zdolność fotografowania państwa młodych w wielu sceneriach (wnętrza pomieszczeń w trakcie ceremonii) jak i w plenerze oraz w trakcie zabawy, otwartość na wymagania i potrzeby samych zainteresowanych a także zdolność abstrakcyjnego myślenia (powinna być jednak dopasowana do charakteru uroczystości).


Biskupiec - sesja ślubna

Sesje zdjęciowe robione w plenerze to złożony element pracy fotografa ślubnego. Wymagają od niego dopasowania się do charakteru miejsca, tak aby zdjęcia ślubne z poszczególnych lokalizacji były przepełnione ich klimatem. Inny klimat będą miały zdjęcia ślubne uwiecznione na tle wielu zabytków w Biskupcu (otoczenie Kościoła pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela czy pod wezwaniem błogosławionej Karoliny Kózkówny) czy też w tle kapliczek, których nie brakuje w okolicach miasta a jedną z nich można znaleźć nieopodal jednego z wyżej nadmienionych kościołów. W XIX oraz na początku XX wieku okolice miasta dorobiły się wielu ładnych kapliczek.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top