Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Atrakcje ślubno-weselne

Atrakcje ślubno-weselne
Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i chyba tak też jest w istocie. Nie inaczej jest w odniesieniu do ślubów i wesel. Wydaje się, że najważniejsze kwestie organizacyjne to zamówienie sali weselnej, zarezerwowanie terminu w kościele, orkiestry czy florystyki, która zadba o dekoracje na stołach, samochodzie, czy podczas uroczystości ślubnej.

Tymczasem, to nie wszystko, o co młoda para w dzisiejszych czasach musi zadbać, aby ślub był rzeczywiście perfekcyjnie przygotowany. Ważne są drobiazgi, stąd też coraz częściej podczas organizacji ślubu i wesela młodzi uciekają się do najbardziej popularnych gadżetów w danym sezonie.
 

Ślubne gadżety

Na targach ślubnych w Bytomiu prezentowane były najczęściej kupowane dodatki ślubne i weselne. Wśród nich młode pary mogły zobaczyć konfetti z płatkami róż, które są elegancką i gustowną alternatywą dla ryżu i miedziaków rzucanych przed kościołem. Konfetti są umieszczone w tubie, wystarczy uruchomić mechanizm, aby w górę, nad głowy nowożeńców lub gości wystrzeliła salwa z płatków róż lub z bibułowych serduszek. Innym, ciekawym gadżetem są coraz bardziej powszechne podziękowania dla gości w formie łakoci. Można zakupić w tym celu w sklepach w Bytomiu z artykułami ślubnymi, specjalne pudełeczka z bilecikiem z podziękowaniem od młodej pary dla gościa. Do pudełeczek można zaś włożyć migdały w lukrze lub inne słodycze. Jeśli do pudełeczek chcemy włożyć migdały, powinno być ich pięć, bowiem symbolizują one szczęście, długowieczność, bogactwo, cudowne dzieci i zdrowie.
 

Gadżety do urozmaicenia uroczystości

Młode pary interesują się gadżetami, które mogą urozmaicić ich uroczystość ślubno-weselną. Jednym z nich są tzw. lampiony szczęścia. Jeśli tylko pogoda dopisuje, lampiony po zapadnięciu zmroku zapala się i wypuszcza w powietrze. Rozświetlone lampiony wznoszą się na wysokość około 500 metrów. Przez kilka minut tworzą one niepowtarzalny widok. Są dobrą i tańszą alternatywą dla pokazów fajerwerków.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top