Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Atrakcje dla gości weselnych

Atrakcje dla gości weselnych
Bez wątpienia dodatkowe atrakcje na weselu są fantastycznym prezentem dla Pary Młodej, ale również zaproszonych gości. Jest naprawdę spora ilość ciekawych atrakcji, że dla Młodej pary może to stanowić nie lada wyzwanie wybranie tej najciekawszej i najmodniejszej. Warto więc poszukać tych najbardziej oryginalnych, którymi zachwycicie Państwo zaproszonych gości. Należy pamiętać, że bez względu na to, którą atrakcje wybierzecie jej wykonanie należy powierzyć profesjonaliście. Doświadczenie jak i technika są równie ważne jak sam wybór rozrywki. Poniżej lista oryginalnych atrakcji weselnych.
  • Puszczanie motyli – jest to jedna z najmodniejszych i efektownych rozrywek. Widok puszczanych w niebo setek kolorowych motyli to fantastyczne przeżycie. Podkreśla wyjątkowość uroczystości i daje niesamowity efekt wizualny. W celu osiągnięcia zniewalającego efektu trzeba jednocześnie wypuścić naprawdę duża ilość motyli. Jest to ekstrawagancka i kosztowna atrakcja. Należy pamiętać, że motyle trzeba zamówić minimum dwa miesiące przed weselem. Ta trakcja weselna dedykowana jest miłośnikom niezapomnianych wrażeń.

  • Stacja live cooking – jest to jedna z niezapomnianych atrakcji weselnych. Na wesele Para Młoda zaprasza szefa kuchni, który na oczach gości gotuje popisowe potrawy, które weselnicy będą kosztować. Najlepiej sprawdza się kuchnia egzotyczna i pokaz sushi lub kuchni tajskiej. Dzięki temu goście mają okazje posmakować potraw z dalekich stron Świata. W czasie pokazu gotowania na żywo kucharz opowiada gościom o tajnikach danej kuchni. Jest to fantastyczna atrakcja weselna nie tylko dla koneserów orientalnych potraw.

  • Bramani – Gwóźdź programu do którego ustawiają się kolejki gości i gdzie najczęściej słychać śmiech weselników. Przygotowany specjalny Mobilny Bar wraz z wystrojem i wachlarzem alkoholowych 100 smaków świata oraz asortymentem kolorowych i smacznych dodatków, poza tym zorganizowany będzie profesjonalny pokaz barmański w rytm porywającej muzyki. Ponadto specjalnie dla Młodej Pary przygotowany zostanie niepowtarzalny koktajl tylko i wyłącznie na Wasze wesele (wraz z certyfikatem autentyczności i przepisem).

  • Fotobudka – Jest to atrakcja wesela, która potrafi zintegrować weselników. Obowiązkowa na nowoczesnym weselu. Drukuje zdjęcia, które można wkleić do księgi gości weselnych. Fotobudka zadba o wyśmienitą zabawę wszystkich weselników. Zdjęcia to pamiątka i wspomnienia z najważniejszych chwil przyjęcia. W chwili obecnej jest to najmodniejsza atrakcja na weselach. Zapewni fantastyczną i spontaniczną zabawę w której każdy gość chętnie uczestniczy.

  • Księga gości z ankietami – Dzięki księdze gości zachowasz magiczne momenty na długo. Taka księga pozwala uchwycenie waszych pięknych chwil, dzięki wpisom bliskich, którzy towarzyszyć będą Wam w tym arcyważnym dniu. Humorystyczne odpowiedzi na śmieszne pytania z pewnością będą bawiły. Ankieta ślubna po latach powrócicie wspomnieniami do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Nawet po upływie lat będziecie mogli od nowa przeżyć te cudowne emocje. Tak księga nadaje się również do wklejania zdjęć z fotobudki.

Powyższa lista przedstawia wyjątkowe i ciekawe atrakcje weselne. Można sie zainspirować lub wybrać którąś z atrakcji. Wybór atrakcji weselnych jest naprawdę spory.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top