Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Albumy ślubne i fotoksiążki

album ślubny - ślubna fotoksiążka
Jak zachować zdjęcia ze ślubu i wesela w wyjątkowej formie? W ostatnim czasie klasyczne albumy ze zdjęciami, coraz częściej zastępowane są przez spersonalizowane ślubne fotoksiążki, które opowiadają romantyczną historię dwojga ludzi, którzy postanowili razem iść przez życie.

Najbardziej popularnym sposobem segregowania i katalogowania zdjęć są albumy ze zdjęciami. Umieszczamy w nich zdjęcia z ważnych wydarzeń - urodzin, pojawienia się nowego członka rodziny, wakacji czy ślubu. Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego zdjęcia z tego dnia zasługują na osobne miejsce, do którego z łatwością można wrócić wspominając ten wspaniały czas. W albumie ślubnym powinny znaleźć się zdjęcia z najważniejszych momentów ceremonii i zabawy weselnej - sesji plenerowej, pierwszego tańca Pary Młodej, oczepin itp.

Album ślubny

Album ślubny jest jedną z najważniejszych pamiątek. Przywiązujemy się do niego sentymentalnie i uczuciowo. Zawiera on część naszej historii, a raczej początek naszego nowego życia, które już nigdy nie będzie takie samo jak przed ślubem. Te wszystkie fotografie stanowią obraz naszych emocji i szczęścia, które połączone ze sobą tworzą emocjonalną całość. Ślubne albumy zawsze były i będą popularne wśród Par Młodych. Jedyne co się może w nich zmienić to wielkość, wygląd, ilość zdjęć. Ale zawsze będą służyć w jednym celu - aby zebrać w całość fotografie dla nasz ważne.

Fotoksiążka ślubna

Rynek ślubny jest podbijany przez coraz to nowsze pomysły. Zmieniają się formy dekoracji ślubnych, powstają nowe atrakcje, moda ślubna zmienia się każdego roku. Również branża fotograficzna wprowadza swoje nowinki. Od pewnego czasu popularność zdobywają ślubne fotoksiążki i choć nie wszyscy są jeszcze do nich przekonani, firmy oferujące fotoksiążki prześcigają się w formach graficznych by zachęcić klientów do wyboru tej formy katalogowania ślubnych fotografii. Młodzi mogą również sami zaprojektować fotoksiążkę ze ślubu, po czym przesłać gotowy projekt do firmy, która zajmuje się ich wydrukiem. Wykonanie ślubnej fotoksiążki trwa od kilku do kilkunastu dni. 

Album na zdjęcia ślubne w Waszym stylu

Pomysł, który całkowicie różni się od typowego albumu, pozwala stworzyć spersonalizowaną książkę ze zdjęciami. Papier z uszlachetnieniem, twarda oprawa i wyjątkowe opracowanie graficzne to sposób na przechowywanie zdjęć w pięknej formie. Fotoksiążkę możemy zaprojektować wedle uznania, dobierając kolor tła dla zdjęć, dodając własne podpisy i okładkę lub skorzystać z gotowych wzorów. Wówczas jedynie chwila wystarczy, by przygotować własną ślubną fotoksiążkę. Będzie ona wspaniałym prezentem dla rodziców Państwa Młodych, którzy najczęściej wkładają wiele pracy w przygotowania do ślubu ich dzieci. 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top