Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Album szczęścia - piękne wspomnienia gwarantowane

Album szczęścia - piękne wspomnienia gwarantowane
Dzięki zdjęciom ślubnym nigdy nie zapomnicie o tych uczuciach, które wtedy były widoczne gołym okiem. Właśnie zadaniem fotografa jest to, aby miłość, szczęście i radość promieniująca z Waszych twarzy były widoczne na tych zdjęciach.

Najistotniejsze w chwili wykonywania sesji ślubnej jest "tu i teraz". Jeśli tropią Was jakieś problemy, zostawcie je gdzieś daleko i skoncentrujcie się jedynie na pozowaniu do zdjęć. Naturalność i spontaniczność sprawią, że zdjęcia nabiorą na swojej niezwykłości i będą bardzo miło wspominane do końca Waszych chwil.


Schematyczność kontra spontaniczność

Decydując się na sesję ślubną w studiu, wybieracie zarazem pewną schematyczność, ale także możecie być wtedy pewni, że aura na pewno nie przeszkodzi Wam w planach. Natomiast zdjęcia plenerowe są zdecydowanie bardziej "żywe" i naturalne. Jednak wtedy nie możecie być pewni, że tego dnia pogoda będzie Waszym sprzymierzeńcem. Decyzja należy do Was. Możecie skonsultować ją z fotografem, który na pewno pomoże z jej podjęciem. Jeśli fotograf zgodzi się na dłuższą wędrówkę, to polecamy, abyście udali się na jeden ze szlaków turystycznych. Oprócz pięknych zdjęć, przeżyjecie na pewno ciekawą przyrodę, którą na długo zapamiętacie. Szczególnie jest to propozycja dla miłośników przyrody, a także wszystkich lubiących piesze wędrówki.


Piękne miejsca w Makowie Podhalańskim

W Makowie Podhalańskim jest wiele pięknych zabytkowych miejsc, do których również powinniście skierować swoje kroki. Odwołanie się do historii będzie na pewno pozytywnie odebrane przez osoby, które w przyszłości oglądać będą Wasze zdjęcia ślubne. Na pewno zdjęcia możecie wykonać na tle kapliczki „Filasowej”. Murowana kapliczka ufundowana została w 1845 r. przez Jana Kantego i Reginy Filasów ku czci patrona fundatora - św. Jana Kantego. Kształtem swym przypomina prezbiterium makowskiego kościoła parafialnego. Ponadto warto również odwiedzić kościół klasycystyczny z XIX wieku czy też Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin.


Najważniejsze mieć pomysł

Ciekawe zdjęcia wyjdą z pewnością przy pozostałościach huty Maurycy z XIX wieku, a także domów drewnianych z I połowy tegoż wieku. Zdjęcia ślubne można wykonać również na ulicy, na przykład obok przydrożnych kapliczek i pomników, jak również chociażby na stacji kolejowej czy obok domu, w którym spędzicie resztę swojego życia. Wyborów jest bardzo dużo. Musicie zdecydować się na miejsca, w których przede wszystkim będziecie czuć się dobrze, a tło przedstawiać będzie Wasze codzienne zainteresowania.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top